kafeteria
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

pogaduchy tych co spać nie mogą...

5 posters

Strona 23 z 23 Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23

Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 23 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Wto Maj 22, 2012 9:42 am

dondi napisał:
MarmoladA napisał:
dondi napisał:myslalam ze jak zatrzepoczę rzęsami to mi daruje ten mandat ale nie Evil or Very Mad opuscil mi tylko do 100zl-i tak dobrze bo mialam 300 zl.

nie no Dondi, toż to spodobałas sie facetowi
Marmoladka,
facet w mundurze Twisted Evil

rajcuje?
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 23 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Wto Maj 22, 2012 9:43 am

mialam pecha bo stali akurat w takim miejscu gdzie nie bylo ich widac-zczaili sie w bocznej dróżce gdzie drzewa stoją.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 23 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Wto Maj 22, 2012 9:44 am

rajcuje,rajcuje Twisted Evil a jak Twisted Evil jeszcze taki rasowy przystojniak Rolling Eyes dawno juz tak przystojnego faceta nie widzialay moje oczy Twisted Evil

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 23 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Wto Maj 22, 2012 10:09 am

Taaa... pocmokamy!

;/

Jesteśmy na etapie nieporadnych przytulań na powitanie... i symbolicznych gestów - dotkniecia świadome i świadome mniej... Dotyk dłoni...

Dla mnie gest ma znaczenie... i strasznie ostrożna z tym jestem.
No choć ostatnio to się robi intenstywniejsze... więć wcale się nie zdziwie, jeśli zacznie przede mną umykać, bo będę chciała go zagłaskać...

Problem polega na tym, że nie mam pewności, czy uda mu się przyjechać... Skoro o tym mówi, tzn że się stara.
A jak przyjedzie - i tak niedosyt, bo to zaledwie kilka godzin... Zanim się rozkręcę on musi wracać. Poza tym tak naprawdę nie ma czasu na poważną rozmowę...
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 23 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Wto Maj 22, 2012 10:17 am

a ja zamierzam siegnąc po mojego dobrego kolegę ktory przyjezdza za miesiąc do Polski-nazywa sie Klaudius-przyssssssssssstojny-mowie Ci-ma 34 lata.Pochodzi z tej samej dzielnicy miasta co ja-od malego sie znamy.,Ma moj nr telefonu i ja jego mam w telefonie i jak tylko bedzie w Polsce to da mi znac-pojdzeimy na jakie disco paczka-mam taką fajna ferajnę na zabawę.aaaaa trzeba tez pomyslec o jakies przyjemnosci dla siebie bo stagnacja mnie zeżere Rolling Eyes

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 23 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Wto Maj 22, 2012 10:19 am

jak fajny kolega to sięgaj Smile

ps: zdarzyło Ci sie kiedyś podrywać faceta?
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 23 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Wto Maj 22, 2012 10:19 am

MarmoladA napisał:Taaa... pocmokamy!

;/

Jesteśmy na etapie nieporadnych przytulań na powitanie... i symbolicznych gestów - dotkniecia świadome i świadome mniej... Dotyk dłoni...

Dla mnie gest ma znaczenie... i strasznie ostrożna z tym jestem.
No choć ostatnio to się robi intenstywniejsze... więć wcale się nie zdziwie, jeśli zacznie przede mną umykać, bo będę chciała go zagłaskać...

Problem polega na tym, że nie mam pewności, czy uda mu się przyjechać... Skoro o tym mówi, tzn że się stara.
A jak przyjedzie - i tak niedosyt, bo to zaledwie kilka godzin... Zanim się rozkręcę on musi wracać. Poza tym tak naprawdę nie ma czasu na poważną rozmowę...
fajne są te początki Marmoladka Very Happy

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 23 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Bellinda Czw Maj 24, 2012 7:23 pm

Gość napisał:Kochani,
Mnie tu juz nie będzie na forum.Chce sie z Wami pozegnać.Bylabym wdzieczna jakby mnie ktos wykasowal bo nie umiem tego zrobic.Kasowalam moje wypowiedzi ale to zajmuje mi xza duzo czasu-da sie wykasowac moje wypowiedzi jednym pociągnieciem klawisza?Bellinda?MNoze Ty sie znasz na tym albo popytaj ptaska-ja z nim nie gadam juz........
Trzymajcie sie,
pa Sad

Mówisz i masz,nie wiem jeszcze jak wykasować twoje wypowiedzi,ale dojde do tego.
Nie chciałam tego robić,bo nie wiem o co chodzi,dlaczego nie chcesz juz tutaj być.Robie to tylko dlatego,że takie było twoje życzenie.
I pamiętaj,że nie ma odwrotu,ale zawsze będziesz mile widziana. Smile
Szkoda Sad
Bellinda
Bellinda

Liczba postów : 200
Join date : 19/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 23 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 23 z 23 Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach