kafeteria
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Murzynka wydzwania....

Go down

16052012

Pisanie 

Murzynka wydzwania.... Empty Murzynka wydzwania....




No tak juz sobie pomyslalem ze jednak z ta dupencja to nie mam ochoty niczego ciagnac... Ale ona dzwoni i strasznie mi zle z tym ze nie oddzwonilem...
Dzwonila jakos z tydzien temu... Nie odebralem, bo nie wiedzialem co powiedziec... Nie oddzwonilem pozniej.. Dzwonila przedwczoraj... Tez nie odebralem.. Nie chcialem z nia gadac, jednak gryzi mnie to.. Czuje ze powinienem zadzwonic, nie chcem tego konczyc tak zeby myslala ze ona tak strasznie zjebala... Bo moze to nie do konca jej wina, przeciez nie wiedziala co wyniknie z tego jak zadzwoni po fifiego... Mowila mi zreszta ze juz wogole z nim kontaktow nie utrzymuje..
Mam ochote z ni pogadac bo czuje ze to jednak dobra dziewczyna, i nie chcialbym zeby miala wyrzuty sumienia, zeby sie czula okropnie....
Z drugiej strony nie chcem jej, a jak oddzwonie to znowu bede mieszal jej w glowie i wkreci sie bardziej... I potem bedzie jeszcze bardzej cierpiec.. Wiece wfekt braku dostepu sie wlaczy... A teraz moze i becie sie zle czula ze skrewila, ale jeszcze sie chyba nie wkrecila - jeszcze sie nie zakochala... A moze... Jak oddzwonie... A potem znowu nie bede odbieral... Ale glupio tak nie odebrac od laski ktora sie puka, ktorej sie wpychalo kutasa do buzi... A teraz nawet nie oddzwoni... Chujowo tak troche...
ptasiek
ptasiek

Liczba postów : 86
Join date : 18/04/2012

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Murzynka wydzwania.... :: Comments

avatar

Pisanie Sro Maj 16, 2012 6:32 am  Go??

....jak nie chcesz mieszac tej lasce w glowie to nie dzwoń bo ona sie zakocha -o ile juz tego nie zrobila Rolling Eyes
Jezeli ona zadzwoni to odbierz ale ty nie dzwon i daj jej slownie do zrozumienia-ale tak szykownie-ze ma sie nie zakochiwać jak chce miec z tobą kontakt Razz

Powrót do góry Go down

ptasiek

Pisanie Sro Maj 16, 2012 7:22 am  ptasiek

szykownie sie nie da.. Bo ona po farcusku a ja po angielsku...
Jak jej powiem z grubej rury - I dont want you, to zrozumie.... Miedzy wiersami nie wchodzi w gre :/

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro Maj 16, 2012 7:25 am  Go??

ptasiek napisał:szykownie sie nie da.. Bo ona po farcusku a ja po angielsku...
Jak jej powiem z grubej rury - I dont want you, to zrozumie.... Miedzy wiersami nie wchodzi w gre :/
aj dont łont ju to nawet szykownie Wink

Powrót do góry Go down

Bellinda

Pisanie Sro Maj 16, 2012 7:46 pm  Bellinda

To ja mam taki fajny pomysł...
Weź jej tego kutaska jeszcze raz wepchnij w usta,
może znowu umilknie na kilka dni Very Happy
Spokojnie możesz później znów nieodbierać przez kilka dni.
hahahaha Razz

Powrót do góry Go down

Bellinda

Pisanie Sro Maj 16, 2012 7:50 pm  Bellinda

Jeszcze jedno
Myślisz,że panienka,która chciała obrobić ci chate gorzko zapłacze,jak ja olejesz?
Co najwyżej naśle na ciebie kilku czarnuchów,ale napewno nie pęknie jej serce,bo go pewnie nie ma.
Takie moje spostrzezenie,choc co ja tam wiem....

Powrót do góry Go down

Pisanie   Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach