kafeteria
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

potwierdzam...

Go down

25042012

Pisanie 

potwierdzam... Empty potwierdzam...




Po pierwsze , dziekuje za słowa , chyba wsparcia i co po niektórych troski o mój los , jak to w blogu postaram się dać znac jak jest , dziewczyny co jak co ale laptopa nie stracę więc luz Smile
Ojjj nasluchalam się ostrzezen , wiem ze może być różnie i jakkolwiek na to nie patrzec ryzyko jest po mojej stronie , ale jak nie spróbuje to nigdy nie przekonam się jak jest , łatwo jest trzymac się utartych ścieżek , nijakiej codzienności , ale w związku z tym ze oswojonej jakze bezpiecznej. Nie mam ochoty tkwić w miejscu , najwyżej wrócę , zdarza się .
Już wiem ze w pracy dostanę urlop , więc sprawa ulatwiona najpierw 2-3 miesiące jeszcze nie zdecydowałam a potem jak będzie wszystko poukładane złoże wypowiedzenie.
Jeszcze sporo czasu przedemna wyjeżdżam na początku lipca , urodziny polacze z pożegnalnym wypicie za nową drogę życia ! Smile caluję wszystkich
alicja
alicja

Liczba postów : 36
Join date : 22/04/2012

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

potwierdzam... :: Comments

ptasiek

Pisanie Czw Kwi 26, 2012 1:25 am  ptasiek

No to troche mi troska przeszla.. Myslalem ze palisz za soba mosty, ale skoro mozesz wziac sobie wolne z pracy, a potem ewentualnie tam wrocic, gdyby jednak okazalo sie inaczej niz tego oczekiwalas, to ok.. Juz sie nie martwie Smile
Jedz i sprobuj Very Happy W najgorszym razie przezyjesz mala przygode i wrocisz... A moze faktycznie Ci sie powiedzie... Powodzenia bejbe :*

Powrót do góry Go down

Ayamei

Pisanie Czw Kwi 26, 2012 4:14 am  Ayamei

Ptasiek-nie może a na pewno się powiedzie Smile

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią Kwi 27, 2012 11:03 am  Go??

ja tez jeszcze niedawno temu myslalam o wyjezdzie do Niemiec ale ja to jak stary dąb którego jak wyrywasz to z korzeniami.Chyba nie mialabym ochoty zmieniac panstwa-za stara na to jestem Very Happy

Powrót do góry Go down

Bellinda

Pisanie Pią Kwi 27, 2012 11:09 am  Bellinda

ja sie wybieram za granice srednio raz na 3 msc Very Happy
jak sójka za morze

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią Kwi 27, 2012 11:12 am  Go??

Bellinda napisał:ja sie wybieram za granice srednio raz na 3 msc Very Happy
jak sójka za morze
oooooo nad morze to bym pojechała Laughing marzy mi się leżenie na mokrym piasku,przykrywana przypływemn fal morskich-oczywiście w stroju kąpielowym-nie przepadam zz miejscami dla nudystów Very Happy

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią Kwi 27, 2012 11:13 am  Go??

Uwielbiam Łebę Laughing albo Mielno

Powrót do góry Go down

Bellinda

Pisanie Pią Kwi 27, 2012 11:34 am  Bellinda

Bylam w Jantarze kolo Gdanska,we wrzesniu chyba.Pieknie bylo.500 m.do morza.I widzilam morze...ale alkoholu.hahhah
Morza bałtyckiego nie widzilam ani razu.Ale wybieram sie tam znowu

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią Kwi 27, 2012 11:43 am  Go??

Bylam w Gdansku-podoba mi się tam muzeum bursztynów-taka baszta -idzie sie po schodach do góry i na każdym piętrze jest wystawa bursztynow.Lubie też Swinoujście.Ja to w ogole lubie jeżdzic nad morze....
Byłam juz w:
Swinoujście,Kolobrzeg,Ustka,Mielno i okolice,Łeba,Trójmiasto,Hel,Koszalin.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią Kwi 27, 2012 11:44 am  Go??

Bellinda,my tu chyba zaśmiecamy Alicji wątek tak ważny dla niej opisami naszych randewu nad morze Rolling Eyes

Powrót do góry Go down

Pisanie   Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach