kafeteria
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Moje podboje...

Go down

20042012

Pisanie 

Moje podboje... Empty Moje podboje...




Dzwonila wczoraj do mnie Anita. Anita to murzynka z Ruandy ktora poznalem jakis czas temu, a we wtorek ja pierwszy raz zrobilem. Sliczna z buzki, jak Naomi i z wielkim murzynskim dupskiem - staram sie skupiac na buzi Smile Chciala przyjechac, albo zebym ja przyjechal do niej do Brukseli... Zebym mogl jej kupic laptopa albo zabrac na zakupy...
Musze jej wylumaczyc ze ta czesc rozmowy to byla sciema Smile
Mam komu pomagac w Polsce, moja eks pracuje na holenderskim polu jak niewolnik za kase, ktora Anita dostaje za siedzenie w domu. Nie moge sponsorowac kobiet w Belgi kiedy tyle mi bliskich osob cierpi biede w Polsce...
Ale zaraz do niej zadzwonie... I wybiore sie do Brukseli, pozwiedzac miasto itp.. Bede mial nocleg i seks - w takich warunkach super sie zwiedza Very Happy
Wczoraj jak dzwonila to jej odmowilem, bo nawalony bylem jak worek... Dzisiaj tez juz jestem po dwoch piwkach i blancie, ale jeszcze ogarniam... Tylko nie wiem czy lepiej zaprosic ja tutaj... I zabrac na murzynska dyskoteke wieczorem, czy pojkechac do niej i pozwiedzac... No i pewnie tez jakies disco w Bru. Tyle ze wolabym pojsc nasze, bo Pradaise jest drzwi w drzwi z PaTaPuf - polska dyskoteka. I fajnie jakbym pierwszy raz pojawil sie na murzynskiej disco z piekna murzynka i innym czarnym kolega Smile
To potem bede mial dobre tereny lowieckie Very Happy A murzynki lubia bialasow - Anita nazywa mnie Whitey - a ja sie smieje ze jest rasistka Very Happy Chociaz po wtorku powiedziala mi ze jestem murzynem, tylko ze bialym - chyba sie spisalem Very Happy
ptasiek
ptasiek

Liczba postów : 86
Join date : 18/04/2012

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Moje podboje... :: Comments

ptasiek

Pisanie Pią Kwi 20, 2012 10:11 pm  ptasiek

Jade dzisiaj do Bru... Nie wiem czy bede mial neta zeby zajrzec na forum... Fajnie jest poznawac miasto z tubylcem, a ona mieszka tam juz 10 lat Smile
Skopiuje jej zdjecia na pendrajwa bo porobilem jej kilka fajnych foteczek... A na miejscu wezme po prostu wyciag z konta i jej pokaze ze nie jestem super dzianym ksieciem z bajki tylko bialym murzynem, miesiac w miesiac na debecie...
Ale ona juz mi powiedziala ze zakupy nie wazne, ze moze sobie darowac jesli to klopot, chyba zrozumiala wczoraj aluzje... A dzisiaj zobaczy powod, to bedzie wiedziala ze to nie ze sknerstwa zrywam obietnice, a z powodu nieszczescia ktore spadlo na moj kraj... I ktore ma wplyw na moje finanse nawet jak jestem daleko od Polski..

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią Kwi 20, 2012 10:39 pm  Go??

No no Ptasiek
ciekawe jak ta znajomość potoczy się dalej Wink pewnie za jakiś czas Ci sie znudzi ta piękność Smile

Powrót do góry Go down

Pisanie   Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach