kafeteria
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Co słychać?

5 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Co słychać? - Page 2 Empty Re: Co słychać?

Pisanie  Bellinda Nie Kwi 22, 2012 8:58 am

My tu gadu gadu a rano trzeba wstać.
Spadam do wyra. Gute nacht Sleep
Bellinda
Bellinda

Liczba postów : 200
Join date : 19/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

Co słychać? - Page 2 Empty Re: Co słychać?

Pisanie  MarmoladA Nie Kwi 22, 2012 9:06 am

dondi napisał:a ja mam jedną wade-obgryzam paznokcie-no czasem mi smakuja paluszki-to jest moj nalóg:pa cialko to mam takie w sam raz-jak patrze do lustra to nawet jakbym miala tam jakąś nadwage to i tak lubie siebie taką jaką jestem.Jak facetowi nie podoba się np cos we mnie to niech spada-jego strata:p

I to jest zdrowe myślenie.
Ja mam niestety problem... i dopiero uczę się myśleć zdrowo. Robię postępy Smile
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 34

Powrót do góry Go down

Co słychać? - Page 2 Empty Re: Co słychać?

Pisanie  MarmoladA Wto Kwi 24, 2012 12:24 am

Ehh... a ze mnie dziś pozytku nie ma...

Źle się czuję... (psyche).
Bardzo źle ze sobą...

Brzydka, gruba, aspołeczna - coś w ten deseń...

Pewnie mi przejdzie ta chandra gigant... ale póki co spojrzenie w lustro mnie złości... ludzie którzy się wokół kręcą mnie złoszczą... i obowiązki na dziś też doprowadzają mnie do złości...

Chyba pójdę do ogrodu... wyżyję się pracując.

Chcę się zmienić... Nie wiem od czego zacząć..

Od złości pewnie nie powinnam.. ale co poradzę.

Dziś taki hardcore, że nawet Men mnie wkurza... (a On mnie póki co nigdy nie wkurzał) bo nie rozumiem maila w stylu "to zły czas dla mnie...", no bo co to znaczy? Tłumaczenie jakieś pokrętne?
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 34

Powrót do góry Go down

Co słychać? - Page 2 Empty Re: Co słychać?

Pisanie  ptasiek Wto Kwi 24, 2012 5:58 am

MarmoladA napisał:Ehh... a ze mnie dziś pozytku nie ma...

Źle się czuję... (psyche).
Bardzo źle ze sobą...

Brzydka, gruba, aspołeczna - coś w ten deseń...

Pewnie mi przejdzie ta chandra gigant... ale póki co spojrzenie w lustro mnie złości... ludzie którzy się wokół kręcą mnie złoszczą... i obowiązki na dziś też doprowadzają mnie do złości...

Chyba pójdę do ogrodu... wyżyję się pracując.
No cos Ty? Przestan tak wogole gadac... Przeciez jestes fajna laska, wiem bo widzialem Smile Nie wmawiaj sobie takich bzdur, bo... to bardzo szkodliwe... Stajemy sie taka osoba jak o sobie myslimy... Ja tez nigdy nie bylem don Juan, lecz od kiedy zaczalem mowic o sobie ze jestem najlepsze ciacho w miescie, od wtedy zaczalem sie podobac wszystkim dupeczkom, starym i mlodym... Jesli wmowiasz sobie ze jestes nieatrakcyjna i tym podobne, to wbija Ci sie to w glowe, zaczynasz sie tak zachowywac, chodzisz przygarbiona, odwracasz oczy od wzroku innych osob i zaczynasz byc tak postrzegana... Jesli jednak bedziesz sobie mowila ze jestes super fajna sztuka, ze promieniujesz seksapilem, to podswiadomie zaczniesz sie tak zachowywac i to naprawde dziala na facetow - sposob ruszania sie, postawa, drobne gesty, z ktorych nawet nie zdajesz sobie sprawy - to wszystko zaczyna dzialac na Twoja korzysc... To jest takie cos, jak czasami lapiemy sie na tym ze podoba nam sie ktos, kto obiektywnie, nie powinien... I sie zasanawiamy skad sie bierze ten urok.... Zauwaz ze taka osoba sama siebie zawsze uwaza za ideal piekna Wink

Chcę się zmienić... Nie wiem od czego zacząć..

Od złości pewnie nie powinnam.. ale co poradzę.

Dziś taki hardcore, że nawet Men mnie wkurza... (a On mnie póki co nigdy nie wkurzał) bo nie rozumiem maila w stylu "to zły czas dla mnie...", no bo co to znaczy? Tłumaczenie jakieś pokrętne?

Zacznij od tego zeby usiasc i pomyslec Smile To najlepszy sposob zeby sie zmienic - najpierw trzeba rozkminic temat, zeby wiedziec co chcemy zmieniac i czy na pewno Smile Trzeba spojrzec na siebie z wyrozumialoscia i z miloscia.. I zapytac siebie samego, czy na prawde chce to czy tamto zmienc w sobie... Jak ze rzeczywiscie, naprwde chcesz dokonac konkretnej zmiany siebie, to juz bedziesz w polowie drogi do celu Wink
ptasiek
ptasiek

Liczba postów : 86
Join date : 18/04/2012

Powrót do góry Go down

Co słychać? - Page 2 Empty Re: Co słychać?

Pisanie  MarmoladA Wto Kwi 24, 2012 6:11 am

Dzięki... To co napisałeś było... jest budujące.

Ja wiem... kwestia myślenia... I przecież taka zła nie jestem... ale...

co jakiś czas pojawia się taki stan... od kilku dni dręczy mnie ten...

Nie mam siły... Zmuszam się... A dziś...
Takie dziwne myśli... Łzy... I nie mogę na siebie patrzeć. Głupie to. Niepotrzebne wiem...

Może zwykły gorszy dzień... Może środowisko...
A może tylko hormony. Kobiety tak czasem mają...

Smutno mi.

Nie ma przy mnie nikogo kto przytuli i powie: Nie wygłupiaj się, Mariolu... Nie rycz Mała, nie rycz...
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 34

Powrót do góry Go down

Co słychać? - Page 2 Empty Re: Co słychać?

Pisanie  ptasiek Wto Kwi 24, 2012 6:15 am

Tez tak mam czasami... To chyba nie jedynie domena kobiet Smile
Lubie wtedy zapuscic sobie jakiegos smuntego filma i pochlipac sobie przed kompem...
Potem jest mi lepiej, jak wyleje wraz z lzami caly smutek z serca Cool
ptasiek
ptasiek

Liczba postów : 86
Join date : 18/04/2012

Powrót do góry Go down

Co słychać? - Page 2 Empty Re: Co słychać?

Pisanie  MarmoladA Wto Kwi 24, 2012 6:18 am

ptasiek napisał:Tez tak mam czasami... To chyba nie jedynie domena kobiet Smile
Lubie wtedy zapuscic sobie jakiegos smuntego filma i pochlipac sobie przed kompem...
Potem jest mi lepiej, jak wyleje wraz z lzami caly smutek z serca Cool

Na razie to nawet pochlipać w spokoju nie mam jak... Zaraz padną pytania... a potem okreslenia - "dziwna jesteś..."

Dziś to raczej spróbuję zmienić tor myślenia...
Pouczę się na kolokwium...

W każdym razie dzięki za zrozumienie i pocieszenie.
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 34

Powrót do góry Go down

Co słychać? - Page 2 Empty Re: Co słychać?

Pisanie  MarmoladA Sro Kwi 25, 2012 6:47 am

Bóg stworzył człowieka na obraz swój i podobieństwo...

A ludzie są przecież tak różni...

Staram się być dobrym człowiekiem. Próbuję... Ale niekiedy źle mi tu bardzo.

Wczoraj nie byłam w formie... Najpierw złość... potem chandra...
Pochlipałam trochę...Pomarudziłam do samej siebie... Trochę pobyłam z sobą. W ciszy... i przeszło.

Wieczorem zadzwonił P.

Nie udawałam happy... Myślałam, że mu się zaraz poryczę do słuchawki... ale nie wiedziałam dlaczego. Zagajał zagajał.. próbował rozśmieszyć... Smile nawet nieźle mu to wyszło...

Powiedział, że chciał mnie usłyszeć... bo mu mnie brakuje... jak człowieka, bliskiego któremu się ufa... (w domyśle chciałam zapytać - a jak inaczej może Ci mnie brakować...)

Kurcze... faktycznie mnie lubi...

Smile

***

Zaraz padnę jak mucha... O
Od rana praktyki, potem zajęcia... kolokwium - na które uczyłam się może ze 20 minut... heh... straszna jestem...
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 34

Powrót do góry Go down

Co słychać? - Page 2 Empty Re: Co słychać?

Pisanie  MarmoladA Czw Kwi 26, 2012 6:02 am

dondi napisał:A powiedz mi Marioladka-co Ty studiujesz?

Chcę się uczyć... To dla mnie ważne.Wykorzystuję swoją szansę. Mam tylko jedną...


Od tego roku studiuję dwa kierunki - pedagogikę i bibliotekoznawstwo.
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 34

Powrót do góry Go down

Co słychać? - Page 2 Empty Re: Co słychać?

Pisanie  Kora Nie Mar 23, 2014 1:50 pm

Hejka,co tam słychować u Was ludzie?żyjecie?tak tu pusto i cicho... Rolling Eyes 
Kora
Kora

Liczba postów : 92
Join date : 02/06/2012

Powrót do góry Go down

Co słychać? - Page 2 Empty Re: Co słychać?

Pisanie  Kora Nie Mar 23, 2014 1:59 pm

Very Happy 
Kora
Kora

Liczba postów : 92
Join date : 02/06/2012

Powrót do góry Go down

Co słychać? - Page 2 Empty Re: Co słychać?

Pisanie  Kora Nie Mar 23, 2014 2:00 pm

Nie ma tu nikogo to ide spać Smile nie bede sama ze soba tu pisac  Razz papa
Kora
Kora

Liczba postów : 92
Join date : 02/06/2012

Powrót do góry Go down

Co słychać? - Page 2 Empty Re: Co słychać?

Pisanie  MarmoladA Nie Mar 23, 2014 10:37 pm

O ja pierdzielę, jak ja tu dawno nie zaglądałam... aż mi trochę wstyd.  Embarassed 

Kora - jak życie?

Hmm.. Mamy 2014.

Skończyłam studia na tych dwóch kierunkach. Nie było lekko to pogodzić zwłaszcza, że dojeżdżałam codziennie i trochę pracowałam w bibliotece na uczelni, ale prace obydwie obroniłam - jedną na 5 drugą na 4,5. Tak więc nieźle.

Miałam też chwilową przygodę z doktoratem - dostałam się na dzienne i spróbowałam, ale po pół roku zweryfikowałam swoje cele z rzeczywistością... Studia rzuciłam czy też "odłożyłam na potem".
W międzyczasie chodziłam na zajęcia do szkoły policealnej - fajny kierunek - nadal ciągnę.

Po szkole zdecydowałam się na pewien czas zostać w domu - zajmowałam się bratem, pomagałam mamie.

Teraz szukam pracy i jednocześnie staram się o staż - bo niestety te nasze polskie realia... Wciąż mam mało doświadczenia i przez to niewielkie szanse na pracę w zawodzie - a bardzo bym chciała.

To z grubsza tyle u mnie...

W domu różnie.
W życiu osobistym wielkiego boom nie ma, choć KTOŚ krąży w moich myślach.
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 34

Powrót do góry Go down

Co słychać? - Page 2 Empty Re: Co słychać?

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach