kafeteria
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

kora sie zakochała

kafeteria :: Blog :: Dondi

Go down

21102012

Pisanie 

kora sie zakochała  Empty kora sie zakochała




stało sie......
Kora
Kora

Liczba postów : 92
Join date : 02/06/2012

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

kora sie zakochała :: Comments

Kora

Pisanie Nie Paź 21, 2012 7:02 pm  Kora

...tak,to bylo 14go pazdziernika gdy go poznalam.Zaczelo sie niewinnie:bylam po kilku kielonkach winka.Maz sie wykludzil z domu a ja bez srodkow do zycia ryczalam jak bober po nocach.Z desperacji weszlam na kamerke internetowa o 2ej w nocy zeby z kim pogadac,zeby nie dolowac sie sama....... i wtedy na moja transmisje wszedl on-facet w ktorym sie zakochalam z wzajemnoscia.Przyciagnal moja uwage swoim cieplem i pewnoscia siebie,inteligentnymi wypowiedziami tez.Wymienilismy sie numerem gg.Zeszlam z kamerki i na gg rozmawialismy potem ze soba jakies 5 godzin.To byly nasze 5 cudownych godzin Very Happy Nie myslam przy niemu o problemie-bylo mi cudownie z nim-wtedy poznalam jego cudowna tez ceche-jest bardzo uczuciowy i zmyslowy.Na drugi dzien pragnelismy rozmawiac widzac siebie wiec wymienilismy sie skypami....

Powrót do góry Go down

Kora

Pisanie Nie Paź 21, 2012 7:18 pm  Kora

Na poczatku nie wiedzialam skad on jest-hheeheee nawet go o to nie zapytalam.Sam mi napisal ze jest w Polsce ale jak sie juz dluzej poznawalismy to mi sie przyznal ze mieszka w Belgi od 10go roku zycia i ze chcialby mnie tam zaprosic.Wiecie ja za bardzo nie chce tam jechac do niego -powiedzialam mu ze ma przyjechac do Polski poznac mnie blizej-i przyjedzie 10go listopada Laughing A teraz padniecie jak wam napisze ile on ma lat-ma 30 lat i nie przeszkadza mu moj wiek.Jest facetem dojrzalym i madrym jak na 30 lat-jest po przejsciach i szuka kobiety z charakterem do zycia-wie czego chce w zyciu i dazy do tego.Czuje samotnosc tak jak ja i pragnie uczuc i milosci.Odkad sie znamy nie spimy po nocach-gadamy ze soba cala noc przez telefon a na skejpie zasypiamy razem przy wlaczonych komputerach.......mmmmmmm mowie wam -jest mi tak cudownie z nim.HHHEEHEostatnio w nocy piekl mieso -mielismy wtedy wlaczonego skejpa-normalnie szalenstwo a przez telefon szepcze mi ze jest zakochany i ze jest prawdziwy-nie ze snu hheehe

Powrót do góry Go down

Kora

Pisanie Nie Paź 21, 2012 7:22 pm  Kora

Wczoraj zaprosil mnie na swieta Bozego Narodzenia do niego,do Belgi.Codziennie czuwa na komputerze aby mnie dzwigac z dola i depresji-nie wiem ale ja chyba snie-NIE WIERZE ZE TO SIE DZIEJE NAPRAWDE..........

Powrót do góry Go down

Kora

Pisanie Nie Paź 28, 2012 11:25 pm  Kora

hej,to znowu ja:
mam taka depreche ze amory mi zaczynaja wychodzic z glowy-sama juz nie wiem co robic-facet chce mnie blizej poznac-zamieszkac ze man chociaz tydzien-ciagle mi pisze ze kupi bilet i ze mam przyjechac do niego a ja stoje w miejscu-to sie tak szybko wszystko dzieje........

Powrót do góry Go down

Kora

Pisanie Pon Paź 29, 2012 2:11 pm  Kora

dlugo myslalam i wymyslilam hehehe zgodzilam sie na wyjazd do niego-dzis mi kupuje bilet lotniczy do Eindhoven na ten piatek i bede tam do poniedzialku.Umowilismy sie ze to przylot czysto poznawczy-powiedzialam mu ze nie chce zaczynac znajomosci od seksu i on sie zgodzil na to Razz nie wiem jak to bedzie........ja nigdy samolotem nie lecialam Shocked

Powrót do góry Go down

Kora

Pisanie Wto Paź 30, 2012 12:13 am  Kora

....jednak nie polece do niego-rozmyslilam sie-boje sie jednak-faceta znam tylko z neta-nie wiadomo co moze sie stac jak tam przyjade-napisalam mu ze jak mnie kocha to ma on przyjechac do mnie-hehehehehe Razz

Powrót do góry Go down

Kora

Pisanie Wto Paź 30, 2012 12:15 am  Kora

kocha to przyleci na skrzydlach a jak nie to wtedy bede wiedziala na czym mu tak naprawde zalezalo Razz Laughing nie pojdzie mu ze man tak latwo Evil or Very Mad

Powrót do góry Go down

Pisanie   Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


kafeteria :: Blog :: Dondi

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach