kafeteria
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Co tam słychać

+3
Ayamei
ptasiek
Bellinda
7 posters

Strona 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Co tam słychać - Page 3 Empty Re: Co tam słychać

Pisanie  MarmoladA Pią Cze 01, 2012 1:59 am

no ja też kiepska w pieczeniu... ale można opanowaćWink

MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

Co tam słychać - Page 3 Empty Re: Co tam słychać

Pisanie  dondi Pią Cze 01, 2012 2:19 am


Tylko bym sie zbłażnila tam przy tym pieczeniu Embarassed naprawde Rolling Eyes nie mam do tego żyłki.To tez trzeba lubiec robić-tak mysle.....
Moge np zrobić coś wegetarianskiego albo cos z mięsa drobiowego a ona tam tez chce wieprzowine jesc a ja nie cierpie wieprzowiny-musialabym to kosztowac tam zanim jej cos podam na stoł affraid Ona musialaby sie dostosowac do mojego gotowania-trudno:P
Najpierw byla mowa ze ona nie musi miec nic upieczonego np a potem powiedziala ze ona ma gosci w wekendy i jednak musialabym cos upiec.Ma tam jakąs juz w zastepstwie-umie wiecej w kuchni niz ja Rolling Eyes Ja nie bede na uslugach u wybrednej Niemry-niech spada.Powiedzialam prawde ze nie umim-jakbym byla Swinia to bym sklamala zeby tylko sie dostac tam do pracy -a po co mi to?potem bym szybko z powrotem przyjechala,bo chętnych to ona ma więcej.

dondi
Gość


Powrót do góry Go down

Co tam słychać - Page 3 Empty Re: Co tam słychać

Pisanie  Bellinda Pią Cze 01, 2012 6:10 am

dondiii....
Do ...ója
Zdaje sie czy sama kazalas sie wykasowac?
Wiesz ile czasu ,mi to zajeło?
Nastepnym razem najpierw pomysl,pozniej rob.
ale witam
Bellinda
Bellinda

Liczba postów : 200
Join date : 19/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

Co tam słychać - Page 3 Empty Re: Co tam słychać

Pisanie  dondi Pią Cze 01, 2012 6:29 am

Czasem se tu zaglądać bede Wink jako gość Razz a decyzja o tym by mnie wykasowac byla przemyslana-ja chce byc jako gość.

dondi
Gość


Powrót do góry Go down

Co tam słychać - Page 3 Empty Re: Co tam słychać

Pisanie  MarmoladA Pią Cze 01, 2012 10:19 am

dondi napisał:Czasem se tu zaglądać bede Wink jako gość Razz a decyzja o tym by mnie wykasowac byla przemyslana-ja chce byc jako gość.

a jaka to różnica?

Ja w ogóle nie czaje o co chodzi...


Fajnie się z Tobą rozmawia i nie chciałabym byś znikła z forum. Chyba, że z jakiś powodów podejmiesz taką decyzję...
Mam nadzieję, że nie stało się coś złego....
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

Co tam słychać - Page 3 Empty Re: Co tam słychać

Pisanie  MarmoladA Pią Cze 01, 2012 10:24 am

Jak dzień?

Ja swój chyba raczej przebimbałam...

Ale wieczorem P. zadzwonił...
Dziwna zależność - jak czekam na telefon to nie dzwoni... a jak się tego nie spodziewam, to dzwoni...

Pierwsze zdanie : Nie przeszkadzam?
- Nie..
Drugie zdanie: Przepraszam, że nie dzwoniłem...

10 SEKUND i zmiękłam...
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

Co tam słychać - Page 3 Empty Re: Co tam słychać

Pisanie  dondi Sob Cze 02, 2012 1:57 am

hi hi Marmoladka,znajdz sobie jakis inny obiekt zainteresowania-mniej Cie będzie męczyło oczekiwanie na telefon od Twojego P Smile
Posluchaj starszej doradczyni,haha

dondi
Gość


Powrót do góry Go down

Co tam słychać - Page 3 Empty Re: Co tam słychać

Pisanie  kora Sob Cze 02, 2012 2:04 am

a jak sobie juz znajdziesz inny obiekt -a potem jeszcze inny- to zobaczysz czy ten Twoj P to naprawde ten ktory ma byc Twoj.Jak bedziesz przy nich myslala o P to znaczy ze ten Twoj P siedzi Ci juz na dobre w glowie Twisted Evil

kora
Gość


Powrót do góry Go down

Co tam słychać - Page 3 Empty Re: Co tam słychać

Pisanie  kora Sob Cze 02, 2012 2:09 am

Co się tyczy mojej rezygnacji tu z forum to chce wrocic -ale jako Kora Smile Problem juz rozwiązany to wroce Razz

kora
Gość


Powrót do góry Go down

Co tam słychać - Page 3 Empty Re: Co tam słychać

Pisanie  Kora Sob Cze 02, 2012 2:26 am

Nom,już jestem Very Happy
Kora
Kora

Liczba postów : 92
Join date : 02/06/2012

Powrót do góry Go down

Co tam słychać - Page 3 Empty Re: Co tam słychać

Pisanie  MarmoladA Sob Cze 02, 2012 3:49 am

dondi napisał:hi hi Marmoladka,znajdz sobie jakis inny obiekt zainteresowania-mniej Cie będzie męczyło oczekiwanie na telefon od Twojego P Smile
Posluchaj starszej doradczyni,haha

No śmieszne, bo tak się składa, że jest kandydat hhahaha... tzn. tata chce mnie sprzedać koledze mechanikowi...

Mad Crying or Very sad

Chłopina widział mnie 3 sekundy - akurat wychodziłam z łazienki... Rolling Eyes
I potem tacie coś tam smęcił - a kto to ta dziewczyna....

a tata: Która, ta grubsza? ( Twisted Evil )
- No przy kości ta... Deduś, umówiłbyś mnie... to Ci garaż wysprzątam i coś dorzucę..



Poważnie tak gadał!!!

Litości...

Ja zawsze miałam problem dwu poziomowy - bo albo byłam zbyt nieśmiała, by zrobić krok pierwszy... albo... albo byłam za wybredna heh... No po prostu po rozmowie, po moich reakcjach czy ich braku wiedziałam, że ten mi się podoba a ten nie... Jakaś taka nieufna jestem...

Raz tylko spotkałam faceta, którego lubiłam i nie przeszkadzały mi jego wady... ale nie wyszło nam... z róznych względów.

A teraz P.

Na dzień dziecka składał mi życzenia... i między innymi życzył mi fajnego faceta.. tak więc nie za bardzo wiem jak mam to rozumieć... ehh..

Działa na mnie, no działa...

Podobne myślenie, hierarchia wartości, talent, zapał... zaangażowanie... plus to coś...
Lubię jak się śmieje, lubię jak na mnie patrzy, lubię gdy opowiada mi jak minął dzień... Lubię jego głos. Lubię jak mnie nazywa...
I nawet podoba mi się, jak w zapale opowiadania zdarzy mu się przekląć... i zaraz za to przeprasza.
No lubię...

I co z tym zrobić. Nie wiem...


Może gdyby jakiś konkurent się zakręcił to tak myśleć bym przestała, ale jak znam siebie - wątpię... Póki nie będzie kawa na ławę to będę trwać w stanie "maślanych oczu"...
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

Co tam słychać - Page 3 Empty Re: Co tam słychać

Pisanie  Kora Sob Cze 02, 2012 3:56 am

"Na dzień dziecka składał mi życzenia... i między innymi życzył mi fajnego faceta.. tak więc nie za bardzo wiem jak mam to rozumieć... ehh.."
Marmoladka,
Ja też nie bardzo rozumiem te życzenia,hm
On sie nie okresla w tej waszej znajomosci-ciekawe dlaczego?jest przecież dorosly facet a dorosli chyba zachowują sie doroślej hi
A może on Cie testuje tak jak to lubi robic z dziewczynami nasz forumowy Ptasiek,hi
Kora
Kora

Liczba postów : 92
Join date : 02/06/2012

Powrót do góry Go down

Co tam słychać - Page 3 Empty Re: Co tam słychać

Pisanie  Kora Sob Cze 02, 2012 3:57 am

jak sie to nazywa????aaaaa NIEDOSTĘPNOŚĆ,hi
Kora
Kora

Liczba postów : 92
Join date : 02/06/2012

Powrót do góry Go down

Co tam słychać - Page 3 Empty Re: Co tam słychać

Pisanie  Kora Sob Cze 02, 2012 4:03 am

Marmoladka,musisz koniecznie miec jakis dodatkowy obiekt zainteresowania-bo inaczej zawsze bedziesz czekac na jego telefony-przynajmniej zrob to tak dla siebie-zeby niepotrzebnie sie nie niecierpliwić-tak mysle a ja czsem dobrze mysle Smile
Kora
Kora

Liczba postów : 92
Join date : 02/06/2012

Powrót do góry Go down

Co tam słychać - Page 3 Empty Re: Co tam słychać

Pisanie  MarmoladA Sob Cze 02, 2012 4:10 am

Może bada grunt... a może właśnie nie...

Traktuje mnie jak przyjaciółkę - zwierzając się z wielu trudnych spraw... Słucham go, nie krytykuję, a raczej napędzam do działania. Ale to taka przyjaźń z podtekstami...

Sytuacja z wczoraj - te życzenia...

Po czym opowiada, że powinnam obejrzeć jeden ze spektakli z Teatrze telewizji... bo skojarzył mu się z naszą relacją...
a to była historia jak to córka chce przedstawić swojego chłopaka... Przychodzi taki młodzieniec - rodzice biorą go za narzeczonego córki, ale on nim nie jest... Przychodzi prawdziwy narzeczony - facet lat 60...


Oj zakręcony ten P., zakręcony jak lato z radiem... ale jakby nie patrzeć - najlepszy facet jakiego do tej pory udało mi się spotkać.

(a jak z nim nie wyjdzie to może zerknę na tego mechanika... Wink )
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

Co tam słychać - Page 3 Empty Re: Co tam słychać

Pisanie  MarmoladA Sob Cze 02, 2012 4:12 am

Kora napisał:Marmoladka,musisz koniecznie miec jakis dodatkowy obiekt zainteresowania-bo inaczej zawsze bedziesz czekac na jego telefony-przynajmniej zrob to tak dla siebie-zeby niepotrzebnie sie nie niecierpliwić-tak mysle a ja czsem dobrze mysle Smile

dodatkowy obiekt? jak element badawczy... Laughing

No flirciara ze mnie kiepska, tak więc raczej obiektów na horyzoncie brak...
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

Co tam słychać - Page 3 Empty Re: Co tam słychać

Pisanie  Kora Sob Cze 02, 2012 4:13 am

a jak juz nie obiekt zainteresowania to przynajmniej pogadaj sobie z facetami o pupie marynie -tak dla jaj np na jakims portalu-zaloguj sie na jakims portalu i gadaj do bolu-jak sie z facetem gada to fajnie jest wtedy,hi mniej sie wtedy mysli np o lubym,hi
Kora
Kora

Liczba postów : 92
Join date : 02/06/2012

Powrót do góry Go down

Co tam słychać - Page 3 Empty Re: Co tam słychać

Pisanie  MarmoladA Sob Cze 02, 2012 4:19 am

Kora napisał:a jak juz nie obiekt zainteresowania to przynajmniej pogadaj sobie z facetami o pupie marynie -tak dla jaj np na jakims portalu-zaloguj sie na jakims portalu i gadaj do bolu-jak sie z facetem gada to fajnie jest wtedy,hi mniej sie wtedy mysli np o lubym,hi

a no to takich obiektów paru jest, ale na stopie koleżeńskiej... i innej nie będzie - chociaż może jeden by chciał więcej...
Miły jest, zawsze życzliwy dla mnie, komplementami sypie... no ale jakoś "nie iskrzy".

Na imprezy nie chodzę, więc na żywo obiektów nie widzęWink i tak to oto...
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

Co tam słychać - Page 3 Empty Re: Co tam słychać

Pisanie  MarmoladA Sob Cze 02, 2012 4:21 am

tzn. to fajne uczucie jak czuję, że się podobam komuś... ale no.. do tanga trzeba dwojga;)
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

Co tam słychać - Page 3 Empty Re: Co tam słychać

Pisanie  Kora Sob Cze 02, 2012 4:22 am

Marmoladka,
kolega tez moze byc-zawsze mozna o czyms pofulac z nim i zajmie Ci czyms mysli,hi
Nie siedziec w domu i rozmyslac a jak juz to na jakims forum pgadac z kolgami-to dziala-naprawde Twisted Evil
Kora
Kora

Liczba postów : 92
Join date : 02/06/2012

Powrót do góry Go down

Co tam słychać - Page 3 Empty Re: Co tam słychać

Pisanie  MarmoladA Sob Cze 02, 2012 4:36 am

Kora napisał:Marmoladka,
kolega tez moze byc-zawsze mozna o czyms pofulac z nim i zajmie Ci czyms mysli,hi
Nie siedziec w domu i rozmyslac a jak juz to na jakims forum pgadac z kolgami-to dziala-naprawde Twisted Evil

No Kora - jak najbardziej sie zgadzam.

Nie jest tez tak że nieustannie myślę o P.

Mam swoje zajęcia...

Ale np, jak obieca, że zadzwoni tego dnia, o tej godz. i nie zadzwoni... to tak troche się niepokoję...
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

Co tam słychać - Page 3 Empty Re: Co tam słychać

Pisanie  Kora Sob Cze 02, 2012 4:40 am

No to zrób mu tak:
jak zadzwoni to daj mu do zrozumienia ze nie zawsze jestes pod telefonem-bedzie sie wtedy bardziej staral byc słownym-moze sie myle Wink
Kora
Kora

Liczba postów : 92
Join date : 02/06/2012

Powrót do góry Go down

Co tam słychać - Page 3 Empty Re: Co tam słychać

Pisanie  MarmoladA Sob Cze 02, 2012 4:47 am

Kora napisał:No to zrób mu tak:
jak zadzwoni to daj mu do zrozumienia ze nie zawsze jestes pod telefonem-bedzie sie wtedy bardziej staral byc słownym-moze sie myle Wink

hmm....

pomyślę...

Póki co wczoraj obiecał zadzwonić dziś i zadzwonił... a teraz ma pracę.
Ja zresztą też.

A na tygodniu ma przyjechać. Może W KOŃCU pogadamy...
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

Co tam słychać - Page 3 Empty Re: Co tam słychać

Pisanie  Kora Sob Cze 02, 2012 8:22 am

hi a ja caly czas jestem zalogowana od popoludnia tutaj-zdrzemnęlam sie przy kompie Smile
Kora
Kora

Liczba postów : 92
Join date : 02/06/2012

Powrót do góry Go down

Co tam słychać - Page 3 Empty Re: Co tam słychać

Pisanie  Kora Sob Cze 02, 2012 8:24 am

Mykam do kuchni-tam są moje truskawki-caly koszyk truskawek-podzielilabym sie z Wami Razz
Kora
Kora

Liczba postów : 92
Join date : 02/06/2012

Powrót do góry Go down

Co tam słychać - Page 3 Empty Re: Co tam słychać

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach