kafeteria
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Damy radę! Slim ale nie wieszak;)

4 posters

Go down

Damy radę! Slim ale nie wieszak;) - Page 2 Empty Re: Damy radę! Slim ale nie wieszak;)

Pisanie  alicja Wto Maj 01, 2012 8:36 am

czemu "??????"
alicja
alicja

Liczba postów : 36
Join date : 22/04/2012

Powrót do góry Go down

Damy radę! Slim ale nie wieszak;) - Page 2 Empty Re: Damy radę! Slim ale nie wieszak;)

Pisanie  alicja Wto Maj 01, 2012 9:15 am

bo ja na wiecznym głodzie , w ciągu tygodnia schudła 7kg, i mam wstręt do jedzenia
alicja
alicja

Liczba postów : 36
Join date : 22/04/2012

Powrót do góry Go down

Damy radę! Slim ale nie wieszak;) - Page 2 Empty Re: Damy radę! Slim ale nie wieszak;)

Pisanie  alicja Wto Maj 01, 2012 9:24 am

moja głodówka z przerwami trwa od lipca zeszłego roku, i nie narzekam na brak energii, ostatnio tylko złoszcze sie na siebie i zaczynam zauwazac ze jedzenie trochę mnie irytuje, choc jak nie jem sama jest lepiej
alicja
alicja

Liczba postów : 36
Join date : 22/04/2012

Powrót do góry Go down

Damy radę! Slim ale nie wieszak;) - Page 2 Empty Re: Damy radę! Slim ale nie wieszak;)

Pisanie  alicja Wto Maj 01, 2012 9:42 am

nie no nieeeee, ale poprostu jedzenie przestało sprawiac mi frajdę, ja w stresie to już wogóle lipa mogłabym nie jeść nic, tylko kawa z cukrem i papierosy ehhh
alicja
alicja

Liczba postów : 36
Join date : 22/04/2012

Powrót do góry Go down

Damy radę! Slim ale nie wieszak;) - Page 2 Empty Re: Damy radę! Slim ale nie wieszak;)

Pisanie  alicja Wto Maj 01, 2012 9:51 am

wiesz a propos picia coli, jak ja dałam sobie na luz, to przestała mnie boleć głowa, może to dziwne, ale wogóle jak odstawiła gazowane napoje czułam się o milion razy lepiej- polecam
alicja
alicja

Liczba postów : 36
Join date : 22/04/2012

Powrót do góry Go down

Damy radę! Slim ale nie wieszak;) - Page 2 Empty Re: Damy radę! Slim ale nie wieszak;)

Pisanie  MarmoladA Wto Maj 01, 2012 10:04 pm

Alicja... absolutnie tak się nie głodź... Jedz zdrowo ale się nie głodź...

7 KG w tydzień?

Wybacz ale to bardzo szybko... aż za bardzo. Rozreguluje Ci się organizm... w ogóle chudnięcie w takim tempie nie jest wskazane...

Uważaj na siebie, bo to że teraz nie czujesz prócz straty wagi innych skutków to nie oznacza, że za jakiś czas coś z tego nie wylezie niedobrego...
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

Damy radę! Slim ale nie wieszak;) - Page 2 Empty Re: Damy radę! Slim ale nie wieszak;)

Pisanie  MarmoladA Wto Maj 01, 2012 10:13 pm

Ja wczoraj przeholowałam... powaga... Nierozważna. Nawet od P. OPIERNICZ dostałam... Głupio mi. Ale... cóż.

Wczoraj dużo pracowałam w ogrodzie. Rano aż do 11. Potem popołudniu.

Wieczorem źle się czułam. Nie miałam siły i głowa mnie bolała. Przegrzałam się po prostu... Spaliłam plecy na raka.. Wzięłam prysznic, piłam dużo wody i o 20 byłam już. A dziś trochę piecze, zakwasy. Za to ogród posiany...

Praca też była reakcją na stres.

Wczoraj jadłam mniej ale to co akurat się nawinęło... Popołudniu, jak źle się czułam to już jedynie piłam wodę.

Rano się zmierzyłam - bo w wagę się na chwilę obecną nie przysposobię.

96x92x104

Średnio..

Dziś mam spotkanie ze znajomymi z klasy licealnej... Zastanawiam się czy iść. Nie jestem zbyt rozrywkowa... Poza tym znów spojrzałam w lustro. ;/ No nie wiem...
Wiadomo, od razu się nie zmienię...
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

Damy radę! Slim ale nie wieszak;) - Page 2 Empty Re: Damy radę! Slim ale nie wieszak;)

Pisanie  Kora Czw Cze 07, 2012 7:54 pm

Marmoladka,schudlam juz 3 kg Very Happy -chyba przez prace Razz
Kora
Kora

Liczba postów : 92
Join date : 02/06/2012

Powrót do góry Go down

Damy radę! Slim ale nie wieszak;) - Page 2 Empty Re: Damy radę! Slim ale nie wieszak;)

Pisanie  MarmoladA Czw Cze 07, 2012 11:05 pm

Kora napisał:Marmoladka,schudlam juz 3 kg Very Happy -chyba przez prace Razz

a ja cie...

gratulki za te 3 kg

ja nie wiem czy schudłam bo mi sie waga popsuła ;///////////// Staram sie jesc regularnie, nie zaduze porcje, zdrowo... ale zmian jako takich nie zauwazam... Dużo sie dzieje i ta moja pilność diety odeszła na dalszy plan... ehh
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

Damy radę! Slim ale nie wieszak;) - Page 2 Empty Re: Damy radę! Slim ale nie wieszak;)

Pisanie  Kora Wto Wrz 11, 2012 9:28 am

Marmoladka,waże juz 60 kg.lece na dol jak fiks,musze przystopowac.
Kora
Kora

Liczba postów : 92
Join date : 02/06/2012

Powrót do góry Go down

Damy radę! Slim ale nie wieszak;) - Page 2 Empty Re: Damy radę! Slim ale nie wieszak;)

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach