kafeteria
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

pogaduchy tych co spać nie mogą...

5 posters

Strona 13 z 23 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next

Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 13 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Nie Maj 06, 2012 11:43 am

Mnie u faceta pociąga dobry humor i inteligencja-oczywiscie jak ją ma facet bo to rzadkość Rolling Eyes

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 13 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Nie Maj 06, 2012 11:43 am

dondi napisał:Mnie u faceta pociąga dobry humor i inteligencja-oczywiscie jak ją ma facet bo to rzadkość Rolling Eyes

o tak...
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 13 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Nie Maj 06, 2012 11:45 am

MarmoladA napisał:
dondi napisał:Mnie u faceta pociąga dobry humor i inteligencja-oczywiscie jak ją ma facet bo to rzadkość Rolling Eyes

o tak...
Jak te cechy facet posiada to moge włączyć światło jak sie bierze za mnie:)))))))))))))))

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 13 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Nie Maj 06, 2012 11:45 am

dobra.. lecę bi jutro zajęcia.. ;/

mało cos przygotowana jestem.. ale trza iść

Dobranoc Dondi
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 13 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Nie Maj 06, 2012 11:46 am

Nawet nie wiesz Marmoladka jak poprawilas mi dzisiaj humor-dzięki i też dobranoc I love you

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 13 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Nie Maj 06, 2012 11:48 am

dondi napisał:
MarmoladA napisał:
dondi napisał:Mnie u faceta pociąga dobry humor i inteligencja-oczywiscie jak ją ma facet bo to rzadkość Rolling Eyes

o tak...
Jak te cechy facet posiada to moge włączyć światło jak sie bierze za mnie:)))))))))))))))

teraz ja sie rozmarzam.. ;p

P. w skali do 10 na idealnego faceta ma analizując dzisiejsze opisy 9...

Nie mogę go wypuścić Very Happy
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 13 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Bellinda Sro Maj 09, 2012 8:44 am

Hej.
Co tam u was? Very Happy
Bellinda
Bellinda

Liczba postów : 200
Join date : 19/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 13 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Sro Maj 09, 2012 9:12 am

Bellinda napisał:Hej.
Co tam u was? Very Happy
Hej Bellinda Smile
Dzisiaj jest dla mnie ważny dzień z jednego powodu.Gadalam z P po pracy i wiesz co?

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 13 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Sro Maj 09, 2012 9:17 am

K O N I E C z nim mam Twisted Evil
powiedzialam mu zeby za mną nie łaził i że przemyslalam to jego niepokojące mnie zachowanie z kazdej strony.Powiedzialam mu ze on sie nigdy nie zmieni zeby bylo nam dobrze ze sobą i nie widze sensu nawet utrzmywania kontaktu kolezenskiego.Za duzo mnie kosztowalo zdrowia bycie z nim-te rozłąki,ciągle nadzieje ze bedzie lepiej-mam juz tego D O S Y Ć!Mam już dosyc tego jego pożyczania bez oddania potem kasy.Prawie na każdym spotkaniu znowu mnie nękal zebym mu pozyczala.
Ja mowie STOP.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 13 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Sro Maj 09, 2012 9:20 am

I wiesz co Bellinda-teraz to mniej przezywam to powiedzenie mu STOP.
Spłynęlo to po mnie Razz nie przezywam tego jako straty.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 13 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Sro Maj 09, 2012 9:21 am

Niech idzie jak sie to mowi?aaaa już wiem-w pizdu Twisted Evil

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 13 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Sro Maj 09, 2012 9:24 am

Ja popadam w małą obsesyjkę... Byłam dziś w czytelni... i tam taki bibliotekarz przypominał mi P. Nie mogłam się oprzeć by o nim nie pomyśleć Very Happy

a ten real... coś cicho. Pewnie jakieś zakręcenia w domu...

Mnie dzień zleciał jakoś tak... Spontanicznie koleżanki zaprosiły mnie na obiad.
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 13 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Sro Maj 09, 2012 9:27 am

dondi napisał:I wiesz co Bellinda-teraz to mniej przezywam to powiedzenie mu STOP.
Spłynęlo to po mnie Razz nie przezywam tego jako straty.

pewnie pojawią się myśli - a co by było gdyby... ale broń się przed nimi.

Facet choć pewnie boski... to kręt.
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 13 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Sro Maj 09, 2012 9:31 am

A potem na dopiecie wszystkiego na ostatni guzik napisalam mu (P)takiego oto smsa:
Dziękuje ci za wszystkie finansowe krzywdy jakie mi zrobileś podły człowieku i śpij z tą myślą smacznie.Zegnaj już na zawsze!!!
----------------------------------------------
he i mam juz spokojną glowe teraz-piernicze go -niech sobie szuka innej ofiary-dla mnie ten czlowiek juz nie istnieje-KONIEC.
jA MYSLE ZE DOPIERO TERAZ DOJRZALAM DO TEJ PRAWDZIWEJ DECYZJI POWIEDZENIA MU KONIEC-NIECH IDZIE W CHOLERE Exclamation

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 13 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Sro Maj 09, 2012 9:33 am

Marmoladka,
tak masz racje P to krętacz-nazwalas go naprawde po imieniu.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 13 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Sro Maj 09, 2012 9:37 am

Pozwolcie mi dzsiaj tutaj wyrzucic wszystko z mojej glowy co mysle o P.... Exclamation
Jest podły,zlośliwy,kłamliwy wyłudzacz pieniędzy.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 13 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Sro Maj 09, 2012 9:38 am

wredny ,mściwy.Niech sobie teraz wsadzi te swoje deklaracje do dupy Exclamation

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 13 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Sro Maj 09, 2012 9:39 am

Znowu mnie kręcil słowkami zebym znowu potem cierpiala jak kiedys-mam go dość Exclamation
Nie pozwole juz nikomu na to zebym cierpiala Exclamation

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 13 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Bellinda Sro Maj 09, 2012 9:43 am

Brawo Dondi!!!!!!!!! Twisted Evil
Teraz powinnaś jeszcze wypić z tej okazji Smile
Bellinda
Bellinda

Liczba postów : 200
Join date : 19/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 13 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Sro Maj 09, 2012 9:45 am

a ten hotel 4ro gwiazdkowy to niech sobie wsadzi w swoją koścista dupe Exclamation
Niech sie najpierw nauczy szanowac kobiety,traktowac je nalezycie a nie manipulowac.
Nie wierze mu juz w ani jedno slowo-kocham Exclamation nie wierze Exclamation jego slowa są huja warte Exclamation

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 13 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Sro Maj 09, 2012 9:46 am

Bellinda napisał:Brawo Dondi!!!!!!!!! Twisted Evil
Teraz powinnaś jeszcze wypić z tej okazji Smile
Bellinda jakbym teraz miala ciccina przy sobie to nawet litrowego bym wytrąbiła-wierz mi Twisted Evil

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 13 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Bellinda Sro Maj 09, 2012 9:48 am

Mogłaś się zaopatrzyć Razz
Wiedziałaś,że dziś masz święto Very Happy
Bellinda
Bellinda

Liczba postów : 200
Join date : 19/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 13 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Sro Maj 09, 2012 9:50 am

a ja go chcialam miec jeszcze za kolege-ale nic z tego-nie zblizy sie do mnie nawet jako kolega-niech sobie zaluje do konca zycia co zrobil mi zlego bo i tak Bellina nie napisalm tu wam wszystkiego-calego guwna jaki mi zrobil w zyciu.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 13 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Sro Maj 09, 2012 9:51 am

Jutro mam wolne od pracy wiec sobie napewno cos zorganizuje no i tez troche poprzebywam z corką,ktora tak rzadko widuje bo ciuagle tylko pracuję Rolling Eyes

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 13 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Sro Maj 09, 2012 9:52 am

9 maj-to dla mnie dzień zwycięstwa Very Happy

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 13 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 13 z 23 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach