kafeteria
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

pogaduchy tych co spać nie mogą...

5 posters

Strona 10 z 23 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 23  Next

Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 10 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Pią Maj 04, 2012 11:36 am

ojej... ale ja wielu rzeczy ni umiem, nie wiem...

ale jestem wrażliwa... Trochę się już zdążyłam naoglądać i naczuć... Stąd ostrozność, poważne traktowanie życia...
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 10 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Pią Maj 04, 2012 11:41 am

a ja juz tyle razy po dupie dostalam od życia i ciągle robie błędy-ciągle gonie za czymś czego nigdy mieć nie będę.........może w końcu przestać za tym gonic i stanąć w miejscu i powiedziec sobie-dondi:miłości nie ma Rolling Eyes i chyba tak zrobie.
Ty Marmoladka masz okazję to zlapać w ręce to za czym ja gonie cale życie-jak to będziesz mieć juz to trzymaj to w garści i nie puszczaj bo miłość jest najważniejsza.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 10 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Pią Maj 04, 2012 11:44 am

Miłość jest Dondi... jest na pewno, tylko czasem trudno ją zauważyc.. czasem trudno zatrzymać... Bywa różnie.
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 10 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Pią Maj 04, 2012 11:47 am

Nie wiem za czym / za kim aktualnie gonisz... ale życzę Ci szczęscia. Z całego serca.

I dziękuję za dziś. Równie mocno.

Dobrej nocy

Polecę porozmyślać... a może i sen-erotomatyczny mi się nawinie Laughing Chociaż we śnie będę odważna za trzy Cool
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 10 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Pią Maj 04, 2012 11:54 am

MarmoladA napisał:Miłość jest Dondi... jest na pewno, tylko czasem trudno ją zauważyc.. czasem trudno zatrzymać... Bywa różnie.
Ja jeszcze nie poznalam czlowieka ktory kochalby całą swoją duszą i z pasją-ja takiej milosci zawsze szukalam.Dziwne to, bo ja jestem mężatką a szukam miłości.Można byc mężatką i czuć sie samotnie-można.Ja owszem szanuję to co mam bo mam spokoj i nie jestem sama jak palec ale zawsze czegos brakuje.....a potem to tylko zamykam oczy i marzę,czasem poplaczę za czymś i tak latka lecą sobie.Ja już chyba nie wierzę w miłość.....może inni ją znajdują ale nie ja.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 10 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Pią Maj 04, 2012 12:00 pm

MarmoladA napisał:Nie wiem za czym / za kim aktualnie gonisz... ale życzę Ci szczęscia. Z całego serca.

I dziękuję za dziś. Równie mocno.

Dobrej nocy

Polecę porozmyślać... a może i sen-erotomatyczny mi się nawinie Laughing Chociaż we śnie będę odważna za trzy Cool
Very Happy
Marmoladka-za kim tu gonić ??już nie mam siły szukać miłości-chyba sie poddam Smile
może jak przestanę gonić za uczuciem to ono mnie dogoni Wink Very Happy
Ja tez Ci dziekuje za rozmowe Marmoladka.
Dobranoc I love you

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 10 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Pią Maj 04, 2012 12:01 pm

MarmoladA napisał:Nie wiem za czym / za kim aktualnie gonisz... ale życzę Ci szczęscia. Z całego serca.

I dziękuję za dziś. Równie mocno.

Dobrej nocy

Polecę porozmyślać... a może i sen-erotomatyczny mi się nawinie Laughing Chociaż we śnie będę odważna za trzy Cool
Very Happy

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 10 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Pią Maj 04, 2012 8:47 pm

hej hej... ładne sny miałam... ale pora się obudzić.

Miłego dnia;)*
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 10 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  ptasiek Pią Maj 04, 2012 11:28 pm

Hej dziewuchy Smile Znowu mam zaleglosci...
Musze doczytac od 13 str Shocked
W sumie to tak wlasciwie to nie musze, ale przyznam ze wciaga czytanie...

Ja jestem troche rozwalony... Nie spalem w nocy za zbytnio, a dzisiaj mam urodzinki Smile
Dziekuje za zyczenia te co juz dostalem i te co dopiero beda Smile Od dzisiaj mam 35 lat... jeszcze kilka godzin mlodosci mi zostalo Wink
ptasiek
ptasiek

Liczba postów : 86
Join date : 18/04/2012

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 10 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Sob Maj 05, 2012 12:13 am

Hejo Smile
Ja dopiero wywlokłam się z łóżka-znowu mnie bolało rano i musialam uzyc ketonal.
Za chwile jak zawsze jade do pracy-kurcze ładna pogoda i spędzilabym go inaczej ale niestety obowiązki wzywają Rolling Eyes
Miłego dnia Wam życzę-spędzcie go jak najlepiej dla Was.
Ptasiek a Ty wchodzisz już w wiek starszej młodzieży Laughing hi
Trzymaj się,pa Laughing

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 10 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Sob Maj 05, 2012 12:31 am

Hej Ptasiek.. ale Ty stary jesteś Casanova... Cool

Wszystkiego dobrego... szczęścia, zdrowia, miłości
Przytulam Wink*
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 10 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Sob Maj 05, 2012 12:33 am

ptasiek napisał:Hej dziewuchy Smile Znowu mam zaleglosci...
Musze doczytac od 13 str Shocked
W sumie to tak wlasciwie to nie musze, ale przyznam ze wciaga czytanie...

Ja jestem troche rozwalony... Nie spalem w nocy za zbytnio, a dzisiaj mam urodzinki Smile
Dziekuje za zyczenia te co juz dostalem i te co dopiero beda Smile Od dzisiaj mam 35 lat... jeszcze kilka godzin mlodosci mi zostalo Wink

A i nie wczytuj się za zbytnio... bo to głownie moje wywody babskie...

Nudy Surprised
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 10 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Bellinda Sob Maj 05, 2012 4:49 am

Hej wszystkim.
Juz wróciłam.Dzien wczesniej,tak wyszlo.
I całe szczęście,bo juz ledwo żyłam Very Happy
Wiecie jak to jest.10 dorosłych osob,wszyscy zmeczeni praca,znudzeni życiem,na takim urlopie jak spuszczeni z łańcucha.Chlej duszo-kaca nie ma !!!
Fajnie było.
Ale oczywiście ktoś mi spierdolił jakby nie było urlop.
Okazuje się ,że mam jakiegoś psychofana!!!!
Pisala i dzwonila do mnie jakas osoba już jakis miesiąc temu.Smsy typu gdzie jestes,nie widze cie,tesknie.Telefonów nie odbierałam i nie odpisywałam.Zapomniałam o tym.I w czwartek,jak zeszłam z góry,gdzie mialam zasięg znów były smsy,a nikt nie odbierał.W końcu napisałam,żeby się przedstawił i przedstawił się a jak!!
Napisał,że nazywa się xxx (znam go) i jakie mam plany na wieczór bo chciałby się ze mną zabawić a widzi ze już od 3dni nie ma mnie w domu i sie martwi.
Nosz kurwa myślałam,że źle widze!!!!!

To jest koleś chory,żal mi go,ale skąd miał w ogóle mój numer!!!!
Przestaraszyłam się nie na żarty,bo skoro wie gdzie mieszkam i wie od kiedy mnie nie ma to coś jest nie halo.
A wszyscy się ze mnie śmieją,jak mówię ,że ktoś wystaje pod moimi drzwiami.Przecież słysze kroki na schodach często!
Nie wiem co teraz zrobić.Chyba poprostu nie będę wychodzic z domu po zmroku póki co,może mu się odwidzi.Cholera wie co tam w tej chorej głowie się roii.Przecież nie będę napuszczać na niego zbirów,a policja napewno palcem nie ruszy,bo przecież nic się nie dzieje.
Spieprzyło mi to cały urlop,nie mogłam się wyluzować,bo cały czas o tym myślałam.
Boję się...
Bellinda
Bellinda

Liczba postów : 200
Join date : 19/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 10 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Sob Maj 05, 2012 9:28 am

zastanów się nad oskarżeniem o stalking...

A próbowałaś powiedzieć facetowi wprost, że nie jesteś nim zainteresowana?

Nie dziwie się, że się boisz... Facet wydaje się nieźle pokręcony.
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 10 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Bellinda Sob Maj 05, 2012 10:37 am

Mario zebym ja sama wiedziala czego sie spodziewac po tym typie!!!!!!
Dzis wróciłam dziś i nie wiem co z tym zrobić...
Bellinda
Bellinda

Liczba postów : 200
Join date : 19/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 10 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Sob Maj 05, 2012 11:02 am

Oj Bellinda,
To masz podobnie do mnie-mnie tez ostatnio jakis facet przesladowal-namolny-przychodzil nawet 4 razy do sklepu i powiedzial ze przysyla go jakis niesmialy facet,ktory chcialby sie ze mna spotkac ale wstydzi sie podejsc do mnie-no ostatnio to juz nie wytrzymalam i przegonilam go-powiedzialam ze jestem w pracy i nie zycze sobie nękania mnie-facet wiedzial o moim zyciu bardzo dużo-byl do tego stopnia tak bezczelny ze kazal sie odwieżć do domu-wyobrazasz to sobie?????ja go mialam odwieżc do domu-no co za typ Shocked
Zjechalam go rowno i teraz sie mnie boi Very Happy jak dzisiaj przechodzil kolo mojego stanowiska to nawet nie zagadal-tylko popatrzal i poszedł.
Wiesz -na początku to tez sie balam

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 10 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Sob Maj 05, 2012 11:11 am

i jeszcze jedna niespodzianka a mnie dzisiaj czekala jak wychodzilam z pracy.
Wyobrażcie sobie ze czekal na mnie P i to z książeczka sanitarna-moją i podbitą.
Powiedzial ze to z jego woli mam te ksiazeczke-jakby nie chcial to by nie oddal-twierdził ze chcial mi zrobic na zlosc bo nie chcialam z nim utrzymywac kontaktu,że go zbywalam.Na dodatek jeszcze musialam go pocalowac w policzek zeby dostac te książeczke do ręki-co za osioł.
Lubi mnie denerwować Twisted Evil
Umowilam sie z nim jutro nad rzekę-pogadamy sobie o pierdolach-zakopiemy topory i będziemy kolegami-Nie zależy mi na zlósci.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 10 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Sob Maj 05, 2012 11:56 am

hmmmm tak się teraz zastanawiam czy aby jutro w ostatniej chwili nie odmowic tego spotkania nad rzeką Razz
Biedny będzie się cieszył na spotkanie a dondi zrobi mu psikusa Twisted Evil
no no-chcialabym widziec jego mine jak bedzie czytal jutro smsa-to ja dondi,nie dam rady dzisiaj wpaść na spotkanie bo mi coś pilnego wypadło.
ale jaja-zrobie tak:)))))))) Laughing Cool

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 10 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Sob Maj 05, 2012 12:15 pm

Kużwa,nawet nie wiecie jak ten czlowiek(P) na mnie działa.Ja go chyba nigdy nie wybije sobie z głowy tak jak ja bym sobie tego życzyła.On dziala na moje zmysły jak magnez Shocked
Ptasiek,
Nie chcesz od P namiarów?nauczyłby Cie bajeru jak wielki mistrz uczy ziomali kung-fu:)))))))))))))
Kużwa teraz tak mysle ze Ty to nawet podobny do niego jestes z dzialaniem na zmysly dziewczyn Wink

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 10 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Sob Maj 05, 2012 10:31 pm

No niektórzy faceci mają ten swój "urok".
Nie muszą być boscy, ale jak ma gadane... to Cool

P. nie jest moim "mężczyzną ze snów"... no chociaż mnie zawsze podobali się bruneci o brązowych oczach... Ciachem z kaloryferem nie jest, ale gdy na mnie patrzy i mówi ciepłym niskim głosem... to czaruje nieźle;)

Za dużo o nim myślę i nie mogę się skupić na pracy...
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 10 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Sob Maj 05, 2012 11:40 pm

Cześć Marmoladka Smile
Ja tak znowu nie rozmyslam o P,bo mam mieszane uczucia,ale musze przyznac ze ma to coś co przyciaga mnie do niego jak jest w moim zasięgu.Skurczybyk duzo złego mi zrobił-wygarnęłam mu wczoraj wszystko co mnie w nim boli..........

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 10 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Sob Maj 05, 2012 11:43 pm

Mnie mieć nie będzie-powiedzialam mu wczoraj ze ma sobie nie robic nawet iskry nadziei na mnie i ze ja tez nie będę robic sobie nadziei na niego.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 10 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Nie Maj 06, 2012 12:13 am

No jeśli zrobił Ci krzywdę... to nie ma co się z nim zadawać.

Ja postanowiłam sobie jedno - facet ma mnie szanować!
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 10 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Nie Maj 06, 2012 12:14 am

Idę na obiad do babci...
A nic mi się nie chce. Kto mi wypełni dziennik praktyk i przeczyta stos zaległych tekstów?
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 10 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Nie Maj 06, 2012 12:22 am

A P. milczy... Zajęty jest.

Aj... zaczynam się "uzależniać".
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 10 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 10 z 23 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 23  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach