kafeteria
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

pogaduchy tych co spać nie mogą...

5 posters

Strona 12 z 23 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Next

Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 12 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Nie Maj 06, 2012 11:01 am

MarmoladA napisał:
dondi napisał:ja jeszcze chce zrobic taki eksperyment z nim-
Caly czas bede mu mowic ze nie pozyczam kasy -doslownie caly czas -i zobacze co on zrobi,poobserwuje jego zachowanie-jak sie odczepi ode mnie to znaczy ze wiadomo na czym mu zalezalo.
Dobrze zrobie?

wypróbować go tak możesz... ale jak będzie nie tak, nie przeciągaj...

Nawet bóg seksu nie jest wart takich emocjonalnych wygibasów jesli nie szanuje kobiety...
Ja nie bede inicjowac spotkan,rozmow itd a jak on zainicjuje cos i zapyta o kase to wiadomo co mu odpowiem.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 12 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Bellinda Nie Maj 06, 2012 11:02 am

hej dziewoje Very Happy

załorze nam nowy temat o fecetach co?
Bellinda
Bellinda

Liczba postów : 200
Join date : 19/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 12 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Nie Maj 06, 2012 11:05 am

Bellinda napisał:hej dziewoje Very Happy

załorze nam nowy temat o fecetach co?
aaa tam,po co jakis nowy wątek Smile

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 12 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Nie Maj 06, 2012 11:07 am

dondi napisał:Marmoladka,
Taki facet to skarb-tak mysle i szuka skarbu dla siebie-tzn on ten skarb juz ma i to kwestia tylko czasu gdy bedziecie juz razem.To dojrzaly facet ktory wie czego chce i jest ostrozny bo sie sparzyl w zyciu na kobiecie.

Mam nadzieję, że tak jest...

ale chyba długa droga nas czeka na zmiany...

Ja musze popracowac nad pewnością siebie.. on poukładać sobie to w głowie, zaufać sobie...

Dziś przez tel. mówił, że jego brat "radzi" mu się otrząsnąć i znaleźć kogoś...
a on sam wątpi czy to dobry pomysł, bo jest strasznym pesymistą...

Czemu mi takie rzeczy mówi?

Nie odpowiedziałam właściwie nic na to.. choć w duchu - Ej, ja tu jestem... wpatrzona w Ciebie... a Ty się jeszcze zastanawiasz... ;/

Chyba nie jest gotowy na nowy związek... Może chciałby, ale to w co wierzył, a co mu się rozpadło - trzyma go jak na sznurku...

Czekać czy odważyć się i samej zacząć robić większe kroczki... Nie wiem jeszcze.
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 12 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Nie Maj 06, 2012 11:08 am

dondi napisał:
MarmoladA napisał:
dondi napisał:ja jeszcze chce zrobic taki eksperyment z nim-
Caly czas bede mu mowic ze nie pozyczam kasy -doslownie caly czas -i zobacze co on zrobi,poobserwuje jego zachowanie-jak sie odczepi ode mnie to znaczy ze wiadomo na czym mu zalezalo.
Dobrze zrobie?


wypróbować go tak możesz... ale jak będzie nie tak, nie przeciągaj...

Nawet bóg seksu nie jest wart takich emocjonalnych wygibasów jesli nie szanuje kobiety...
Ja nie bede inicjowac spotkan,rozmow itd a jak on zainicjuje cos i zapyta o kase to wiadomo co mu odpowiem.

tak zrób. popieram
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 12 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Nie Maj 06, 2012 11:09 am

No wlasnie Marmoladka-on jest ostrozny i powiem szczerze ze ja nawet nie wiedzialabym czy robic w jego kierunku jakie kroki zeby go nie spłoszyć Rolling Eyes

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 12 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Nie Maj 06, 2012 11:10 am

Bellinda napisał:hej dziewoje Very Happy

załorze nam nowy temat o fecetach co?

zanudzamy? Very Happy
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 12 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Bellinda Nie Maj 06, 2012 11:11 am

dondi,nie ukrywam,że po powrocie z urlopu doznałam szoku kiedy weszłam na foruma i na dzień dobry musiałam przelecieć 10 str.

Ale jak chcecie.Mi tam wszystko jedno,przecież i tak tylko w dwójkę piszecie.

Jak wam wygodnie Smile
Bellinda
Bellinda

Liczba postów : 200
Join date : 19/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 12 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Nie Maj 06, 2012 11:13 am

Bellinda napisał:dondi,nie ukrywam,że po powrocie z urlopu doznałam szoku kiedy weszłam na foruma i na dzień dobry musiałam przelecieć 10 str.

Ale jak chcecie.Mi tam wszystko jedno,przecież i tak tylko w dwójkę piszecie.

Jak wam wygodnie Smile
Mnie to wszystko jedno gdzie pisze-ty tez sie przyłącz Very Happy

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 12 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Nie Maj 06, 2012 11:14 am

Chyba ze pojdziesz do seks kamerek pooglądac sobie facetow machających kutasami:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 12 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Bellinda Nie Maj 06, 2012 11:18 am

e własnie o co to chodzi?mi ptasiek o tym kiedys pisal i widze ze zaprosil kogos do nas stamtad hahahah
Bellinda
Bellinda

Liczba postów : 200
Join date : 19/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 12 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Nie Maj 06, 2012 11:18 am

dondi napisał:No wlasnie Marmoladka-on jest ostrozny i powiem szczerze ze ja nawet nie wiedzialabym czy robic w jego kierunku jakie kroki zeby go nie spłoszyć Rolling Eyes

no ja kurna tym bardziej nie wiem.. bo nie jest jednocznaczny.

i miesza mi się w dyńce...

Bo tu raz mówi o swoich zasadach, o tym w co wierzy...
i pamiętam, że jakiś czas temu nie chciał się wiazać z nikim... choc czuje sie samotny... ale wierzył, że moze sie ułozy, może dogada z eks...

Teraz juz tak nie mówi...

Czasem pozwala sobie na więcej...
Np. po co porusza różne tematy... Po co mówi, coś co wie że mnie zawstydza (i dowartościowuje też ale bardziej zawstydza heh)

Po co przyznaje się, że jestem najbliższą mu osobą... że mi ufa... że mu mnie brakuje... i mu na mnie zależy...

po co teksty tego typu...?

i gesty...

Zaczęłam się łapać na tym, że czuję więcej niż powinnam, kiedy zauważałam, że on robi więcej niż przyjaciel... Raz przyjechał niespodziewanie tylko po to by dać mi prezent... bez okazji... i to taki, dla niego ważny... Gotów jest przejechać tyle drogi by spędzić ze mną godzine, dwie... napić się kawy...

Przyjaciel przyjacielem... ale...

Za rzadko się na razie widujemy by to wszystko zweryfikować. Dowiedzieć się wspólnie co jest grane...
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 12 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Nie Maj 06, 2012 11:21 am

Bellinda napisał:dondi,nie ukrywam,że po powrocie z urlopu doznałam szoku kiedy weszłam na foruma i na dzień dobry musiałam przelecieć 10 str.

Ale jak chcecie.Mi tam wszystko jedno,przecież i tak tylko w dwójkę piszecie.

Jak wam wygodnie Smile

no może i można założyć tematyczny... bo tu też i ptasiek się skarzył że potem czyta litanię... Wink Biedny - babskie smęty podczytuje... bo musi.
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 12 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Nie Maj 06, 2012 11:23 am

Marmoladka,
Ten Twoj facet to normalny facet -nie taki z jakimi My(Ja i Bell)ma do czynienia.
On Cie szanuje i nie niepokoi Cie zachowaniem-no wiesz -w sensie negatywnym ale masz niepokoj w sensie pozytywnym-nakrywany milymi gestami,czulymi slowami ......

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 12 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Nie Maj 06, 2012 11:25 am

dondi napisał:Chyba ze pojdziesz do seks kamerek pooglądac sobie facetow machających kutasami:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

E tam... co w tym machaniu fujarkami podniecającego...

Jakieś takie WYOLBRZYMIONE to wszystko w takich filmach-dokumentach hahahaha

Ja przyznam się, że czasem z ciekawości zajrzałam na jakąś stronę... i zdecydowanie wolałam podziwiać kobiety niż facetów

Czy to sie w normie normalnosci miesci?

MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 12 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Bellinda Nie Maj 06, 2012 11:27 am

laski ide popisac z moim byłym.wiecie jaki jest milutki?hahahahah
dobranoc Very Happy
Bellinda
Bellinda

Liczba postów : 200
Join date : 19/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 12 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Nie Maj 06, 2012 11:28 am

dondi napisał:Marmoladka,
Ten Twoj facet to normalny facet -nie taki z jakimi My(Ja i Bell)ma do czynienia.
On Cie szanuje i nie niepokoi Cie zachowaniem-no wiesz -w sensie negatywnym ale masz niepokoj w sensie pozytywnym-nakrywany milymi gestami,czulymi slowami ......

Nooo.. ale chyba sama się też nakręcam... i chciałaby i boi sięWink

Czasem tak mocno sie kontroluję przy nim... bo chcę dobrze wypaść. Ale czuć, że jestem spięta... nie do końca naturalna... Tzn to ja... ale "ograniczona".

Poza tym mam zryty beret heh.. a raczej podkopane poczucie wartosci... Zastanawiam się bedac obok co mu sie we mnie podoba.. dlaczego sie ze mną spotyka.. itd
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 12 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Nie Maj 06, 2012 11:29 am

Bellinda napisał:laski ide popisac z moim byłym.wiecie jaki jest milutki?hahahahah
dobranoc Very Happy

i jednak chłopa wybrała...

Dobranoc Bell
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 12 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Nie Maj 06, 2012 11:29 am

Marmoladka,
alez oczywiscie ze miesci sie to w normalnosci bo kobiety mają to cos w ciele ze faceci chca je oglądac a facet co ma?Co na takim biednym facecie naoglądaćSmile))))))))))))))))))))))
ledwo mu to stoi:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 12 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Nie Maj 06, 2012 11:32 am

dondi napisał:Marmoladka,
alez oczywiscie ze miesci sie to w normalnosci bo kobiety mają to cos w ciele ze faceci chca je oglądac a facet co ma?Co na takim biednym facecie naoglądaćSmile))))))))))))))))))))))
ledwo mu to stoi:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

a to sie uśmiałam z tego LEDWO... Wink

Kobiety są ciekawsze;)

Ja przez długi czas czułam ogromny dystans, wręcz chwilami obrzydzenie (?) do męskiego ciała.. a raczej wyobrazenia bo golasa jeszcze przed sobą nie widziałam;)

I jak fantazje się pojawiały... to MOCNO ograniczone.

Ale moze dlatego, że żaden mnie wtedy... nie ujmowałWink
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 12 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Nie Maj 06, 2012 11:34 am

Marmoladka-mowie Ci-faceta się lepiej slucha niż ogląda Very Happy Wink

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 12 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Nie Maj 06, 2012 11:35 am

Nawet jak w nocy bierze sie za Ciebie jakis facet to dobrze robić to po ciemku:))))))))))))))

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 12 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Nie Maj 06, 2012 11:37 am

dondi napisał:Marmoladka-mowie Ci-faceta się lepiej slucha niż ogląda Very Happy Wink

jak dużo mówi, z sensem z reguły, nie o dupie marynie i w miarę po polsku... to taaaaak;)

ale z wyglądu też coś czasem mają... Mnie np. podobają się oczy, uśmiech i niekiedy tyłeczek hahahaha
A sprzęt to mi lotto... Przynajmniej póki co Laughing
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 12 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Nie Maj 06, 2012 11:38 am

dondi napisał:Nawet jak w nocy bierze sie za Ciebie jakis facet to dobrze robić to po ciemku:))))))))))))))

hahaha ok, zapamiętam
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 12 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Nie Maj 06, 2012 11:41 am

No,jak facet ma zgrabniusi tyłeczek to o jej .....nie bede dalej pisac bo fantazje sie obudza we mnie;)))))))))))))))))))))))))
Co do sprzetu .......hm-dla mnie musi dlugo być sprawny bo ja lubie dlugi seks a nie rampu campu i po sprawie.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 12 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 12 z 23 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach