kafeteria
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

pogaduchy tych co spać nie mogą...

5 posters

Strona 19 z 23 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Next

Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 19 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Pon Maj 14, 2012 10:04 am

do jutra.. Ide spac. Rano dalsze kucie...

ps: Dondi, zgodzisz sie byc moim królikiem doświadczalnym?

Potrzebuje kobiety-matki do wywiadu narracyjnego... Wink))))))))))))))))))
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 19 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  ptasiek Pon Maj 14, 2012 10:43 am


To chyba kryzys wieku sredniego to co przechodze... Dobranoc. Ja tez ide spac.
ptasiek
ptasiek

Liczba postów : 86
Join date : 18/04/2012

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 19 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Pon Maj 14, 2012 11:18 am

ptasiek napisał:
To chyba kryzys wieku sredniego to co przechodze... Dobranoc. Ja tez ide spac.
Carlo Strengera: „ Daj sobie szansę na zrewidowanie swoich wyborów życiowych, żebyś mógł wykorzystać swoją wiedzę o sobie i przeżywać życie głębiej, niż do tej pory. To właśnie wiek średni może być okresem, w którym naprawdę spełnisz swoje marzenia, ponieważ teraz znasz sam siebie dużo lepiej.”
Warte zapamiętania................ Neutral

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 19 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Pon Maj 14, 2012 11:21 am

MarmoladA napisał:do jutra.. Ide spac. Rano dalsze kucie...

ps: Dondi, zgodzisz sie byc moim królikiem doświadczalnym?

Potrzebuje kobiety-matki do wywiadu narracyjnego... Wink))))))))))))))))))
królik doświadczalny? Rolling Eyes

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 19 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Pon Maj 14, 2012 11:22 am

kużwa,nie umiem zasnać..........

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 19 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Pon Maj 14, 2012 11:31 am

Kryzys wieku średniego to ja będę przechodzić w wieku 50 lat-tak myśle.Po pięćdziesiątce to czlowiek mysli juz o wykupieniu miejsca na cmentarzu Rolling Eyes a znając życie to ja będę sie tu męczyc na tym swiecie długooooo-diablicy do ziemi nie biorą Wink
pocieszam się tym że co mnie nie zabije to wzmocni Smile

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 19 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  ptasiek Pon Maj 14, 2012 8:59 pm

A ja dzisiaj stwierdzilem ze biore wreszcie sprawy w swoje rece... Ogarne to wszystko wokol siebie. Wystartuje z projektami ktore mam w glowie, zadbam o przyjazna przestrzen wokol, pouregolwuje zaleglosci...
No... do konca tygodnia, zamiezam sie przeformatowac na lepsze Smile
ptasiek
ptasiek

Liczba postów : 86
Join date : 18/04/2012

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 19 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Wto Maj 15, 2012 5:46 am

ptasiek napisał:A ja dzisiaj stwierdzilem ze biore wreszcie sprawy w swoje rece... Ogarne to wszystko wokol siebie. Wystartuje z projektami ktore mam w glowie, zadbam o przyjazna przestrzen wokol, pouregolwuje zaleglosci...
No... do konca tygodnia, zamiezam sie przeformatowac na lepsze Smile
ptasiek,
a ja nie wiem czy do końca tygodnia dożyję Wink Smile
Wiesz ptasiek,to niezly pomysl z ogarnięciem wszystkiego wokół siebie-ja tez chyba o tym pomysle.Sęk w tym ze ja nie umiem stwierdzic co dla mnie jest priorytetem nr 1.
Nie umien wytyczyc sobie konkretnego celu.Chwytam to co mam w zasięgu-nie robie planów i żyje z dnia na dzień-ostatnio to na niczym mi nie zależy i wszystko mi przeszkadza-takie lekkie znużenie-w ogóle to ja juz sobie zdalam sprawe z jednej rzeczy-moje marzenia nigdy sie nie spelnia..........

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 19 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Wto Maj 15, 2012 6:54 am

.....a planować?ja?nie No
jakoś sobie dozyje do tej starosci potem dam sie spalic i słuchy o mnie zaginą Razz
skoro moje zycie jest do dupy-bo nie czuję się spełniona-na dodatek szybko czas leci a jak patrze wstecz to jestem zla na siebie ze nie wykorzystalam lepiej mojego mlodego wieku...........
teraz to juz pies pogrzebany i trzeba myslec o spokojnej starości........... Neutral bo lata lecą do przodu a nie do tylu........

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 19 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Wto Maj 15, 2012 7:01 am

miłości i tak nie znajdę........mam faceta w domu i szukam milosci-ale paradoks-co nie?
czasem czuje ze on mi przeszkadza bo gdybym nie miala go to bym szybciej znalazla milosc ale mam lęki ze nowy facet np tylko na poczatku bedzie ok a potem okaże sie knurem tak jak P..........
jestem poraniona i juz chyba nie wierze w milosc-brakuje mi tylko czasemz jakims facetem pogadac,zaprzyjaznic sie-ale i tego nie moge bo sie szybko przywiązuję.......... Neutral

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 19 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Wto Maj 15, 2012 7:39 am

Dalam na chwilę zdjecie mojej corki Smile poprawia mi to humor I love you


Ostatnio zmieniony przez dondi dnia Wto Maj 15, 2012 7:46 am, w całości zmieniany 1 raz

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 19 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Wto Maj 15, 2012 8:19 am

a teraz mam nowy emblemat Laughing taka sama marudka jak ja Wink

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 19 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Wto Maj 15, 2012 8:23 am

ptasiek napisał:
To chyba kryzys wieku sredniego to co przechodze... Dobranoc. Ja tez ide spac.

uczyłam się o tym ostatnio...

Wybierzesz stagnację czy generatywność?

Dobrze bedzie ptasiek. Chandra minie i się poukłada.
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 19 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Wto Maj 15, 2012 8:25 am

dondi napisał:
MarmoladA napisał:do jutra.. Ide spac. Rano dalsze kucie...

ps: Dondi, zgodzisz sie byc moim królikiem doświadczalnym?

Potrzebuje kobiety-matki do wywiadu narracyjnego... Wink))))))))))))))))))
królik doświadczalny? Rolling Eyes

ano królik.. ale troche z tym roboty, więc "wykorzystam" Cie innym razem jesli pozwolisz;)
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 19 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Wto Maj 15, 2012 8:28 am

Marmoladka,
a przybliżysz mi temat?co to takiego wywiad narracyjny?

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 19 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Wto Maj 15, 2012 8:35 am

dondi napisał:Marmoladka,
a przybliżysz mi temat?co to takiego wywiad narracyjny?

coś jak zwykły wywiad, ale w celach diagnostycznych - tutaj - tzn na mojej specjalnosci - do terapii rodzin.

Dana osoba - kobieta/męzczyzna - na poczatku opowiada o sobie a potem odpowiada na pewne pytania, np. o role rodzicielskie, o tożsamość jako kobieta/facet, o małżeństwo.

Potem pedagog to zbiera do kupy. Analizuje. Intrpretuje najobiektywniej jak umie odwołując się tylko i wyłącznie do słów osoby badanej.
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 19 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Wto Maj 15, 2012 8:41 am

aaaa juz wiem Laughing no to powazny wywiad będzie a jak Ci zacznę marudzic to o jej...... Wink Rolling Eyes


Ostatnio zmieniony przez dondi dnia Wto Maj 15, 2012 8:42 am, w całości zmieniany 1 raz

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 19 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Wto Maj 15, 2012 8:42 am

kurcze-to dla mnie wyzwanie,hi

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 19 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Wto Maj 15, 2012 8:43 am

kurcze,jakos nie umiem sklejac dzisiaj mysli-gumuję moje zdania,poprawiam....

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 19 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Wto Maj 15, 2012 8:49 am

a ja lece spac... Brzuch mnie cos nawala ehhhhhhh


ale ogolnie dzien miałam ok - dostałam 5 z kolokwium;)
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 19 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Wto Maj 15, 2012 8:52 am

a ja musze pisac HCCP do pracy-jutro mam poważny kontrol-przetrzepią mi stanowisko pracy ze aż hej-nie macie pojęcia co to znaczy audyt w mojej pracy-trzepią wszystko....przyjezdza jakas szycha z Angli z dwoma prezesami-sanepid przy nich to bajka Neutral

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 19 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Wto Maj 15, 2012 8:58 am

ostatnio np zwrocili mi uwage ze otwarte szynki nie daje na papier polpergaminowy z atestem w ladzie,ze nie pisze na szynkach daty otwarcia szynki,godziny otwarcia a za szpilka ma byc data ważnosci-kuzwa -wiecej biurokracji niz handlu Shocked na dodatek nie mialam specjalnych chusteczek do odkażania szpilek-mam przecierac szpilki co godzine a stopnie w kazdej chlodni i ladzie pisac co 3 godziny-wkurza mnie to.
A jak biore noze np do mięsa to maja miec kolor czerowony-uchwyty i czerwona deska -to tylko kilka takich uczepien........

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 19 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Wto Maj 15, 2012 8:59 am

lece do tych papierow bo jutro czeka mnie cięęęęęężki dzień.
papa Smile

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 19 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  ptasiek Wto Maj 15, 2012 9:19 pm

MarmoladA napisał:
ptasiek napisał:
To chyba kryzys wieku sredniego to co przechodze... Dobranoc. Ja tez ide spac.

uczyłam się o tym ostatnio...

Wybierzesz stagnację czy generatywność?

Dobrze bedzie ptasiek. Chandra minie i się poukłada.

Chandra mija... Wybieram oczywiscie generatywnosc, kreatywnosc i proaktywnosc... Bierzemy sprawy w swoje rece Smile Jeszcze nie jestem taki stary zeby do grobu klasc. Jeszcze pol zycia przede mne - postaram sie nim bardziej nacieszyc niz pierwsza polowa Razz
Milego dnia wszystkim...

P.S. mamy nowego zarejestrowanego uzytkownika Smile
ptasiek
ptasiek

Liczba postów : 86
Join date : 18/04/2012

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 19 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Bellinda Sro Maj 16, 2012 1:18 am

Faktycznie-kolejny niemy obserwator...
|Oczywiście witamy z otwartymi ramionami Smile
Bellinda
Bellinda

Liczba postów : 200
Join date : 19/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 19 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 19 z 23 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach