kafeteria
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

pogaduchy tych co spać nie mogą...

5 posters

Strona 7 z 23 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next

Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 7 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Sro Maj 02, 2012 12:13 pm

z ptaskiem juz sobie nie pogadam bo on pewnie odleciał-buja pewnie teraz w tych swoich oblokach albo siedzi na wc po tej chińskiej zupce Very Happy

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 7 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Sro Maj 02, 2012 12:15 pm

No to kto pierwszy do łózka?

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 7 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Sro Maj 02, 2012 12:26 pm

haha nikomu sie nie spieszy do łózka.No to ja zrobie pierwsza nura do łóżka.
papa Kochani I love you

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 7 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Sro Maj 02, 2012 9:25 pm

dondi napisał:haha nikomu sie nie spieszy do łózka.No to ja zrobie pierwsza nura do łóżka.
papa Kochani I love you

Ja wczoraj padłam;)

A takie ładne sny mi się śniły... aż szkoda było wstawać Wink
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 7 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Ayamei Sro Maj 02, 2012 10:54 pm

Dzień dobry Smile

Nareszcie wróciłam z wyprawy nad wodę.Było wspaniale,piękne słońce,woda,pyszne jedzonko z grilla,jeżdziliśmy na quadach..ach! Smile.Aż na samo wspomnienie czuję ciary na całym ciele.A jeszcze lepsze było oczywiście towarzystwo.
Strzaskałam się na heban,bo słońce mnie strasznie szybko łapie a najszybciej jak coś robię na dworze,bo nie znoszę leżenia "plackiem" i opalania się jak to niektóre laski lubią pół dnia leżeć na pełnym słońcu.
Dondi-bardzo współczuję tej wizyty u dentysty,pewnie strasznie Cię bolało.Mocno przytulam flower
Marmoladko-strasznie fajnie piszesz i zazdroszczę Ci tych wszystkich motylków w brzuchu chociaż ja,stara dupa też w towarzystwie Mateusza czuję się jakoś tak "naćpana"hehe.Na tym wyjeździe było wspaniale a późny wieczór na pomoście... Embarassed
Ayamei
Ayamei

Liczba postów : 22
Join date : 23/04/2012

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 7 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  ptasiek Sro Maj 02, 2012 11:11 pm

Hejka Aya... Ciesze sie ze dobrze sie bawilas na wyjezdzie. Na pewno podladowalas akumulatory... No i ten wieczor na pomoscie Wink
Bellinda tez wakacjuje, w gorach siedzi Smile Wroci w niedziele to pewnie tez zda relacje.
Milego dnia laski...
ptasiek
ptasiek

Liczba postów : 86
Join date : 18/04/2012

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 7 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Sro Maj 02, 2012 11:36 pm

Fajnie czas spędziłaś Ayamei. Zzadroszczę trochę Smile

Ja wczoraj byłam na spotkaniu "byłej" klasy...
Było miło, choć.. wiadomo - trochę czasu minęło... Niektórzy się zmienili.

Popatrzyłam na kolegów z boku... Był tam też chłopak, w którym kochałam się całe liceum... i wiecie.. rozczarowałam się.
Lubię go nadal... ale cieszę się, że to się nie rozwinęło.
To co w nim widziałam uleciało... Może za parę lat będzie się nadawał na dobrego partnera dla kogoś ale dziś przechodzi chyba opóźniony okres buntu...
W ogóle moi rówieśnicy mnie nie kręcą...

Przez całe spotkanie myślałam o P.
Jestem dużo młodsza... niedoświadczona, może głupiutka... ale gdy dopuszczam myśl, że mogłabym z kimś być... z jakim mężczyzną czułabym się bezpiecznie... dobrze.. to myślę o P.
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 7 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Sro Maj 02, 2012 11:38 pm

Dobra... lecę.. bo tata się czepia
Cholera... mam 23 lata a on wciąż próbuje mną rozporządzać...
To chyba mój czas i sama mogę decydować jak go spędzam...
Męczy mnie to.
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 7 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Sro Maj 02, 2012 11:40 pm

Ayamei,
Używaj sobie,uzywaj.To co miłe to będzie zawsze Twoje.Szybciej przy tym zapomnisz o zapominaniu o Tym Twoim eksie Very Happy


Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 7 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Sro Maj 02, 2012 11:41 pm

MarmoladA napisał:Dobra... lecę.. bo tata się czepia
Cholera... mam 23 lata a on wciąż próbuje mną rozporządzać...
To chyba mój czas i sama mogę decydować jak go spędzam...
Męczy mnie to.
Marmoladka,
Witaj Very Happy

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 7 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Sro Maj 02, 2012 11:43 pm

a ja dopiero wywlokłam sie z łóżka-aż wstyd ale lepiej sie czuję jak nie macham tym moim licem obolalym.Nad ranem obudzil mnie ból i użylam ketanol a potem o 10 znowu obudzil mnie ból i znowu ketanol.Teraz parzę sobie szalwie-dondi będzie robić oklad na ranę Smile
Milego dnia Wam zyczę Very Happy

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 7 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Sro Maj 02, 2012 11:44 pm

dondi napisał:
MarmoladA napisał:Dobra... lecę.. bo tata się czepia
Cholera... mam 23 lata a on wciąż próbuje mną rozporządzać...
To chyba mój czas i sama mogę decydować jak go spędzam...
Męczy mnie to.
Marmoladka,
Witaj Very Happy

hej...

Coś dziś wrażliwa jestem.
Muszę pobyć sama ze sobą.

Idę zrobię placki ziemniaczane... Zajmę ręcę i głowę.

Trzymajcie się cieplutko. Miłego dnia
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 7 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Sro Maj 02, 2012 11:44 pm

ptasiek napisał:Hejka Aya... Ciesze sie ze dobrze sie bawilas na wyjezdzie. Na pewno podladowalas akumulatory... No i ten wieczor na pomoscie Wink
Bellinda tez wakacjuje, w gorach siedzi Smile Wroci w niedziele to pewnie tez zda relacje.
Milego dnia laski...
Bellinda zwiedza moje strony -bestyja sobie używa a ja musze tyrac albo ketanol żraćSmile)))))))))

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 7 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Czw Maj 03, 2012 8:30 am

i jak dzień?
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 7 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Czw Maj 03, 2012 9:23 am

MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 7 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Czw Maj 03, 2012 11:21 am

Marmoladka,mnie juz nic nie poprawi humoru,to dziąsło napierdziela jak fiks-jutro ide lekarzowi pokazac to dziąslo-niech mi daje jaki antybiotyk bo zwariuje-ja dzisiaj zeżarłam 5 ketanoli..... Neutral

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 7 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Czw Maj 03, 2012 11:48 am

ptasiek,
Ty jeszcze nie śpisz?ja teraz zjem ketanol i może zasnę.... Neutral

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 7 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Czw Maj 03, 2012 11:53 am

To dziąsło przybiera kolor ciemnoszary z takimi bialymi plamkami-to nie jest normalny kolor-a wali mi z geby jak ze starego papucia Shocked

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 7 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Czw Maj 03, 2012 11:58 am

Za chwile zacznie dzialać ketanol na jakies 5 godzin-ide już spać.
Dobranoc Neutral Sad

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 7 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Ayamei Czw Maj 03, 2012 8:44 pm

hejka Smile

Marmoladko-wiem coś o tej kontroli,kilka lat temu też tak miałam.Nie dogadywałam się kompletnie z mamą i pomimo,że miałam 24 lata wtedy ona chciała o wszystkim decydować za mnie i nadrabiac stracony czas,w którym się mną nie interesowała.Fajnie jest mieć faceta,samej od dłuższego czasu cholernie brakowało mi wsparcia,przytulenia czy czasami nawet wspólnego pomilczenia sobie.Z moim ex były same jazdy bo on był pępkiem świata a ja jak go potrzebowałam to mówił,że nie jest żadnym jebanym guru od wsparcia i szedł sobie do kumpla...Dobiero przy nowym facecie widzę i czuję jak powinna być traktowana bliska Ci osoba Smile

Dondi-strasznie Ci Kochana współczuję i niestety ale mnie to wygląda na jakiś stan zapalny,bo taki kolor dziąsła,ten potworny ból nie jest normalnym stanem Shocked .Pewnie ten dentysta coś spieprzył.Trzymaj się dzielnie i zasuwaj szybko do niego.Buziak dla Ciebie.

Ptasiek-a co tam, u Ciebie słychać?Jak sobie radzisz?Smile

Miłego dnia wszystkim sunny
Ayamei
Ayamei

Liczba postów : 22
Join date : 23/04/2012

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 7 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Czw Maj 03, 2012 9:55 pm

Cześć Ayamei,
Jade na 12,15 do lekarza Neutral musze się tylko trochę ogarnąć-lico mi spuchło....kurde a ja mam jeszcze dzisiaj isc do pracy.Zadzwonilam dzisiaj do tej dentystki i ją tak opierniczylam jak mało kogo.Jak mogła mnie tak puścić z gabinetu bez przepisania mi antybiotyku-przeciez sama mi mówila jak bylam u niej po wyrwaniu korzenia ze mam bardzo rozległą ranę.Co za czasy przyszły-potwór nie baba Rolling Eyes ona powinna byc weterynarzem a nie lekarzem dla ludzi-tak jej powiedzialam dzisiaj przez telefon-chociaz powiem Ci Ayamei ze tych zwierzat u niej też byloby mi szkoda

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 7 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Czw Maj 03, 2012 10:04 pm

Ja np mialam kiedys zapalenie okostnej i po wyrwaniu wtedy nie mialam takich problemow co teraz.
No dentysta nie rowny dentyście-zależy na kogo się trafi.
A prpos weterynarza-wiecie ze mnie przyjmowal porod były weterynarz Shocked kużwa ale byl dobry-jak mnie szył to zrobil to tak perfekcyjnie jak mało kto-on mowil ze moja....no wiecie wyglądala jak chałka-słodka bułka i byl z siebie bardzo dumny ze mnie tak ladnie zaszyl.Nie mialam żadnych problemow po tym a inne kobitki to wyly z bólu bo im albo ropiało albo bolało.
Kużwa poród to też przeżycie dziewczyny-zobaczycie Twisted Evil

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 7 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  ptasiek Czw Maj 03, 2012 11:17 pm

Weteryniarz Cie szywal? O boze... Leze ze smiechu.. Chalka Very Happy
A ze dobrze pozszywal to nie dziwne - weterynarze maja chyba wiecej proktyki niz lekarze... No i ich pacjencji nie sa tacy spokojni, trzeba miec nie lada reke i oko zeby pozszywac takiego psiaka ktory sie wyrywa i patrzy tylko jak ccie tu chapnac Smile
ptasiek
ptasiek

Liczba postów : 86
Join date : 18/04/2012

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 7 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Czw Maj 03, 2012 11:26 pm

Ayamei napisał:hejka Smile

Marmoladko-wiem coś o tej kontroli,kilka lat temu też tak miałam.Nie dogadywałam się kompletnie z mamą i pomimo,że miałam 24 lata wtedy ona chciała o wszystkim decydować za mnie i nadrabiac stracony czas,w którym się mną nie interesowała.Fajnie jest mieć faceta,samej od dłuższego czasu cholernie brakowało mi wsparcia,przytulenia czy czasami nawet wspólnego pomilczenia sobie.Z moim ex były same jazdy bo on był pępkiem świata a ja jak go potrzebowałam to mówił,że nie jest żadnym jebanym guru od wsparcia i szedł sobie do kumpla...Dobiero przy nowym facecie widzę i czuję jak powinna być traktowana bliska Ci osoba Smile


Ehh... ale to nie jest mój facet...
Chciałabym by był... gdyby ze mną było wszystko ok... i gdyby on wiedział na co się porywa..
Nie wiem kim jesteśmy. Przyjaciółmi na pewno... Wspiera mnie. Pociesza. Czasem stawia do pionu.

Dobrze, że jest...
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 7 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Czw Maj 03, 2012 11:27 pm

Dondi - stan zapalny jak nic...

Płukaj. Może dentoseptem. I tabletki...
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 7 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 7 z 23 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach