kafeteria
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

pogaduchy tych co spać nie mogą...

5 posters

Strona 3 z 23 Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next

Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 3 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Sob Kwi 28, 2012 11:28 am

Kuzwa -odchudzanie jest chyba najgorsze co moze być-wiesz dlaczego?
Bo jesc trzeba-nie ma zycia bez jedzenia-sprawa jest w tym zeby jesc to co nie daje nadwagi i jest regularnie i nie podjadac miedzy posilkami-jak sie tego nauczysz to zobaczysz ze będą efekty.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 3 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Sob Kwi 28, 2012 11:30 am

Marmoladka,
Trzymam kciuki za Ciebie a Ty trzymaj za mnie zebym nauczyla sie nie podjadac miedzy posilkami Laughing

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 3 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Sob Kwi 28, 2012 11:31 am

dondi napisał:Marmoladka,
Trzymam kciuki za Ciebie a Ty trzymaj za mnie zebym nauczyla sie nie podjadac miedzy posilkami Laughing
będę trzymać;* a Ty za mnie...
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 3 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Sob Kwi 28, 2012 11:35 am

MarmoladA napisał:
dondi napisał:Marmoladka,
Trzymam kciuki za Ciebie a Ty trzymaj za mnie zebym nauczyla sie nie podjadac miedzy posilkami Laughing
będę trzymać;* a Ty za mnie...
ok Very Happy
Tak dla Twojej wiadomosci to ja teraz waże 65 przy wzroscie 165 cm-przybylo mi się-to chyba od podjadania paznokci z nerwow ostatnich Wink -teraz wlasnie stalam na mojej elektronicznej-bardzo dokladnej wadze.Wazylam sie w dzinsach i bluzie-wiec musze odjąc 1 kg na ciuchy.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 3 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Sob Kwi 28, 2012 11:37 am

Umowimy sie tak Marmoladak-co tydzien bedziemy pisac o naszej wadze i zobaczymy czy sa efekty.Ja od jutra wpierdzielam suchary i pije duzo wody mineralnej i jem duzo owocow.
Warzywa gotowane i ryż.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 3 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Sob Kwi 28, 2012 11:40 am

Ja TYŻWink
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 3 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Sob Kwi 28, 2012 11:44 am

MarmoladA napisał:Ja TYŻWink
No to powodzenia Marmoladka.Ja juz ide spac-a jutro rowerek Laughing
Dondi nie bedzie siedziec przed kompem -rowerek w ruch Very Happy
relaks Cool Ty też sie relaksuj Marmoladka -pogoda bedzie ladna jutro Very Happy
papa I love you

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 3 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Sob Kwi 28, 2012 11:46 am

Dobrej nocy. Ja też za chwilę znikam;)*
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 3 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Ayamei Sob Kwi 28, 2012 11:22 pm

Dzień doberek Smile

Piękna pogoda za oknem,rodzinka przyjechała na dłuugi weekend,więc mam co robić Smile.Wczoraj grill a dziś jedziemy do cioci na działkę nad jeziorko.Mój psiak szaleje ze szczęścia.Tak długo czekałam na taką pogodę,która da uśmiech na buzi i przegoni wszystkie smutki i złe wspomnienia.

Marmoladko-nie przejmuj się figurą.To nie jest najważniejsze a ludzie,którzy tylko na to patrzą są palantami dla mnie.Bo są w życiu różne sytuacje,bach i może się wszystko zmienić.Albo sa blizny,albo dotakowe kilogramy albo duży spadek wagi.Wierz mi,że dobrze o tym wiem i ja póki co też nie czuję się dobrze ze swoim ciałem,chociaż może nie z powodu wagi.Myślę jednak,że teraz jest idealny czas dla osób,które chciałyby schudnąć,ponieważ robi się gorąco.Wtedy nie chce się tak jeść,można jeść warzywa i owoce,które teraz są pyszne i tanie,bo zaczyna się sezon Smile.Żona mojego kuzyna miała po urodzeniu długo wyczekiwanego dziecka(kilka poronien,leczenie itp.)też miała problem z wagą,bo się leczyła,żeby móc donosić ciążę i duużo przytyła.Schudła prawie 40 kilogramów także wiem,że jak się chce to można.Teraz pogoda sprzyja różnej aktywności fizycznej i zjadaniu mniejszej ilości jedzenia.Jedz sobie 5 posiłków dziennie,dużo ważyw i owoców i będą super efekty Smile.Trzymam kciuki za Ciebie I love you
Ayamei
Ayamei

Liczba postów : 22
Join date : 23/04/2012

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 3 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Nie Kwi 29, 2012 2:01 am

dzięki za słowa otuchy...

Byłam na spacerze z bratem. Ten to wie jak się ustawić Smile Kupiłam mu loda a sobie suchary...

Na śniadanie jogurt... Potem mineralna... Niestety poszłam do babci i postawiła przede mną talerz rosołu... ehh...

A teraz znów mineralna... Wieczorem może jabłko.

Jak zrobi się chłodniej wyjdę jeszcze na spacer. Jak się będę ruszać ro nie będę myśleć o jedzonku hehe
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 3 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Nie Kwi 29, 2012 2:36 am

"Na śniadanie jogurt... Potem mineralna... Niestety poszłam do babci i postawiła przede mną talerz rosołu... ehh..."(Marmoladka)
talerz rosolu to jeszcze nic takiego,gorzej jakby to byl talerz pysznej pizzy Wink
Musimy uważac na nie podjadanie miedzy posilkami.Na wieczór jabluszka Very Happy
no i woda mineralna koniecznie pod ręką.
powodzenia Marmoladka Very Happy

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 3 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Nie Kwi 29, 2012 2:42 am

dondi napisał:"Na śniadanie jogurt... Potem mineralna... Niestety poszłam do babci i postawiła przede mną talerz rosołu... ehh..."(Marmoladka)
talerz rosolu to jeszcze nic takiego,gorzej jakby to byl talerz pysznej pizzy Wink
Musimy uważac na nie podjadanie miedzy posilkami.Na wieczór jabluszka Very Happy
no i woda mineralna koniecznie pod ręką.
powodzenia Marmoladka Very Happy

akurat pizze to ja jem naprawdę rzadko... za to za bardzo kocham czekoladę Cool
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 3 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Nie Kwi 29, 2012 2:45 am

Marmoladka,są slodycze bezcukrowe-np ziarniste ciastka zbozowe albo miec przy sobie np ziarnka slonecznika albo migdały zamiast slodyczy-ja tak zrobie.
Dzisiaj zjadlam na obiad warzywa z wywaru zupy i gotowaną porcję rosolową z kurczaka
a teraz piję kawę.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 3 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Nie Kwi 29, 2012 2:50 am

a śniadania nie jadlam bo spalam i obudzilam się do poludnia Shocked
ale dzisiaj odpoczywam-mówie Wam Very Happy

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 3 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Nie Kwi 29, 2012 2:50 am

dondi napisał:a śniadania nie jadlam bo spalam i obudzilam się do poludnia Shocked
ale dzisiaj odpoczywam-mówie Wam Very Happy

Smile
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 3 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Nie Kwi 29, 2012 2:51 am

Ja też odpoczywam... i rozmyślam sobie o tym i owym...
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 3 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Bellinda Nie Kwi 29, 2012 7:06 am

Hej dziewczynki.
Tak czytam o waszych postanowieniach i chyba sie przylacze.
Mario,tez jestem podobnego wzrostu.zawsze warzylam w granicach 50-52kg.
Kiedy zmieniłam prace,przestałam jezdzic na rowerze,zostawil mnie facet i zachorowałam,przytylam 18 kg w jakies pol roku affraid W nic sie nie miescilam.Nawet w sluzbowa koszule Very Happy Nie czulam potrzeby zeby sie odchudzac,bylo mi wszystko jedno jak wygladam.Czara goryczy przelala sie kiedy zobaczylam siebie na zdjeciu slubnym kolezanki.Poprostu siebie nie poznalam!!!!Zawsze najszczuplejsza-pomiedzy kolezankami wygladalam jak baleron!!!!
Zaczelam sie odchudzac,ale z racji tego ze nie mialam czasu ani kasy,jakikolwiek fitnes i rower odpadaly.
Zaczelam zmieniac swoje nawyki zywieniowe.I powiem ci ze nie odmawialam sobie praktycznie niczego.Tyle,ze jadlam o stalych porach i mniej.
Pozniej zmienilam wszystkie napoje slodkie i gazowane na wode,ktora pilam hektolitrami.
Najgorsze sa wlasnie te wszystkie soczki i energetyki typu light.Sama chemia.Miesa gotowalam na parze ew dusilam.Na poczatku nie moglam nic przelknac,takie to bylo ochydne,bo sól tez ograniczyłam.Oczywiscie cukier tez.Kawe zamienilam na zielona herbate,a batoniki czekoladowe na te z musli.Śniadania jadlam normalne,pozniej jakis jogurt z otrebami.Na obiad cos lekkiego,obiadokolacja znowu np.sałatka.w miedzy czasie za kazdym razem kiedy łapał mnie głód lub ochota na cos slodkiego,wcinalam jogurty i takie zaczepiste czipsy jablkowe.Suszone jablka poprostu.
I najwieksze moje wyrzeczenie-nie pilam alkoholu Smile
Na takiej "mojej diecie" schudlam w 3msc 10 kg.teraz musze jeszcze jakies 8-10 i bedzie gralo.


Przyłączam się zatem Smile
Bellinda
Bellinda

Liczba postów : 200
Join date : 19/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 3 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Nie Kwi 29, 2012 8:22 am

Aż utworzyłam newtopik dla "zrzucaczy zbędnego balastu" Wink

Razem będzie raźniej...

Jak na pierwszy dzień źle nie było, ale mogłoby być lepiej...

Tatę proszę by naprawił mi rower to popołudniami będę jeździć.
Mogłabym biegać - fajny teren - ale na razie się wstydzę...

Nie przepadam za ludzkimi spojrzeniami.

***
A poza tym co słychać?

Ja się dziś pospacerowałam... porozmyślałam...
rozmarzyłam...

P. siedzi mi w głowie... Nie mogę się skupić.
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 3 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Bellinda Nie Kwi 29, 2012 8:39 am

ja sie dolaczam do odchudzania dzis wiec przyznam wam sie ze obzarlam sie dzis paskudnie Very Happy
Ale jutro juz nic Evil or Very Mad
Bellinda
Bellinda

Liczba postów : 200
Join date : 19/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 3 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Bellinda Nie Kwi 29, 2012 9:23 am

tez bede placic wiec nie pekaj dondi Very Happy
Ide spac bo rano musze wstac...kuwa
dobranoc all Very Happy
Bellinda
Bellinda

Liczba postów : 200
Join date : 19/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 3 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Nie Kwi 29, 2012 9:27 am

Trzymaj się Bellinda Laughing
Do jutra-nie wiem czy będę miala humor tu jutro wchodzic jak będę po inwentaryzacji Rolling Eyes

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 3 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Ayamei Nie Kwi 29, 2012 9:18 pm

Najgorsze jest własnie podjadanie słodkości do filmu czy przed kompem.Chipsy jabłkowe,buraczane,itp.,itd.to świetna sprawa Smile.Mnie jak już najdzie to zajadam się płatkami zbożowymi(takimi do mleka).Ja jednak nie lubię ich z mlekiem,więc albo łaczę je z małym jogurtem naturalnym lub owocowym albo wsypuję do małej miseczki i chrupię bez niczego.Teraz mam takie fajne z suszonymi owocami i dropsami jogurtowymi.pycha! Smile

I najważniejsze,to nie glodzic się bo później wpadasz do lodówki i wyniesiesz z niej połowę za jednym zamachem hehe.

Miłego dnia Smile

Ayamei
Ayamei

Liczba postów : 22
Join date : 23/04/2012

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 3 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Pon Kwi 30, 2012 9:10 am

Ja dzisiaj bylam w pracy od 6tej rano do 21ej -jestem padnięta,niewyspana.............
Trzymajcie się Neutral

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 3 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Pon Kwi 30, 2012 9:40 am

Ja też się dzisiaj miałam trochę zajęć... a jutro zapowiada się jeszcze większy zapiernicz... ojoj..

ale nic to, nic...

Właśnie jestem "po" telefonie od P.

o jeju... Nie wiem co się dzieje.

Musiał przełożyć spotkanie na inny dzień... ale to nic...
Zaczyna się otwierać... Nie sądziłam nawet, że facet może tyle mówić... i to tak.
Czemu ja tak nie umiem...?!!! Zawstydzona nimfa;)
Jak z nim rozmawiam przez telefon to się uśmiecham jak głupi do sera... i głos mam taki sweet... i gubię wątek... albo zawstydzona nic nie mówię... To musi być albo urocze albo masakryczne...

Chce się zobaczyć. I chyba chce poważnie porozmawiać... Nie uniknę tego.
Powiedział wprost, że coraz częściej łapie się na tym, że brakuje mu mnie... i nie wie jak ma się z tym zachować. Że te emocje mogą stać się niebezpieczne... Że chce się ze mną zobaczyć, porozmawiać również o tym...

Bałam się, że może coś jest nie tak.. ale gdy ze mną rozmawia - on naprawdę mnie lubi... taką jaką jestem... a nie inną... Dla mnie to niepojęte...

Nie chcę tego zepsuć
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 3 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Pon Kwi 30, 2012 10:03 am

Witaj Marmoladka,
Ty się masz fajnie....to oczekiwanie co dalej będzie,te motylki w brzuchu-ja tu widzę iskierkę Smile
Takie coś co nie widać a czuć-czyżby to zakochanie Laughing

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 3 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 23 Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach