kafeteria
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

pogaduchy tych co spać nie mogą...

5 posters

Strona 4 z 23 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Next

Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 4 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Pon Kwi 30, 2012 10:16 am

Zadurzenie z pewnością...

Mam nadzieję, że będzie ok.

Ja nie jestem dobra w te klocki, w sensie w takich relacjach...
Czuję się jak nastolatka, która podkochuje sie w koledze z klasy... A jak on na nią dłużej spojrzy to ta niemal sika po nogach ze szczęścia, ale odwraca się co by nie zdradzić swych emocji..

Ale czy pozwolić sobie na emocje.. Wciąż nie wiem. Taka wewnętrzna walka na powaznie.

U niego chyba też... Inaczej nie obchodziłby sie ze mną jak z jajkiem tylko prosto z mostu powiedziałby - nic z tego...

Jest starszy, sporo... Ma przeszłość.
Ja chwiejna emocjonalnie, nieporadna - wpływ rodziny... Są chwile, gdy gubię się jak dziecko...

Nie widujemy się na co dzień, więc ani on nie wie jaka jestem w róznych sytuacjach, ani ja nie znam go na wskroś... ale na tyle na ile znam... zakochałam się...
Masz ci babo placek...
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 4 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Pon Kwi 30, 2012 10:28 am

coś Cie unosi ponad wyżyny i nie baczysz na to jak wysoko jestes bo to zakochanie-ach Marmoladka-czuj to czuj bo to iskra Smile

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 4 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Pon Kwi 30, 2012 10:35 am

dondi napisał:coś Cie unosi ponad wyżyny i nie baczysz na to jak wysoko jestes bo to zakochanie-ach Marmoladka-czuj to czuj bo to iskra Smile

A jak to zepsuję - i ani księciunia nie będę mieć, ani przyjaciela...

Nie, no może bez dramatów się obejdzie. P. to poważny facet. Szanuje mnie i moje zdanie. Tylko... Ja sama się w tym gubię i nie wiem czy ryzykować...
Nie da się ukryć, że to nie jest taka czysta znajomość... ale może oboje idealizujemy się nawzajem. Kto tam wie...

Mój problem polega na tym, że wielu rzeczy się boję... Nie umiem mówić o swoich emocjach. Gdy nie czuję się pewnie... chowam się w sobie.

Trochę się "zestresowałam", gdy powiedział, że musimy się zobaczyć, porozmawiać... niedopowiedzenia i emocje...
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 4 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Pon Kwi 30, 2012 10:36 am

a ja mam teraz iskre w korzeniu zęba-jeszcze chwila i pojde po tabletke od bólu zęba.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 4 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Pon Kwi 30, 2012 10:37 am

dondi napisał:a ja mam teraz iskre w korzeniu zęba-jeszcze chwila i pojde po tabletke od bólu zęba.

może przepłucz... Dentosept masz?
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 4 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Pon Kwi 30, 2012 10:41 am

'Mój problem polega na tym, że wielu rzeczy się boję... Nie umiem mówić o swoich emocjach. Gdy nie czuję się pewnie... chowam się w sobie.'(Marmoladka)
Tak to juz jest Marmoladka z tymi uczuciami i motylkami w brzuchu-boimy się zapeszac zeby motylki nie uciekły.Boimy się okazywać uczucia,boimy się mówic o uczuciu,boimy sie w ogóle czuć to uczucie bo może ulecieć-my pragniemy to czuć jak najdłużej ale boimy sie jak się uzewnętrznimy że to uleci-spłoszy się-prawda ze tak jest?

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 4 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Pon Kwi 30, 2012 10:42 am

MarmoladA napisał:
dondi napisał:a ja mam teraz iskre w korzeniu zęba-jeszcze chwila i pojde po tabletke od bólu zęba.

może przepłucz... Dentosept masz?
Nic nie mam i chyba wezme za chwile auto i pojade do jakies nocnej apteki bo do rana daleko Rolling Eyes

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 4 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Pon Kwi 30, 2012 10:48 am

Tak, trafiłaś.

Ja nie lubię się uzewnętrzniać. Jestem introwertyk w 100 %. Z problemami... o których przynajmniej już co nieco wiem.

Nigdy wcześniej nikt nie okazywał mi tyle uwagi. Tzn. żaden mężczyzna...
Zaskakuje mnie to co teraz się dzieje. On mnie zaskakuje... Do tego stopnia, że choć to miłe, ja kompletnie nie wiem jak się zachować... Np. zapytał mnie o coś... Odpowiadałam i zniżyłam trochę głos, przeciągając słowo... Na co on ni stąd ni zowąd odpalił: Lubię Twój głos... Jest seksowny.

Zbaraniałam Shocked lol!

A wracając do...

Boję się, że przyjdą zmiany... i nie będą to zmiany na lepsze.
Poza tym dochodzi lęk, że kiedy mnie pozna bardziej - rozczaruje się...

MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 4 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Pon Kwi 30, 2012 10:51 am

dondi napisał:
MarmoladA napisał:
dondi napisał:a ja mam teraz iskre w korzeniu zęba-jeszcze chwila i pojde po tabletke od bólu zęba.

może przepłucz... Dentosept masz?
Nic nie mam i chyba wezme za chwile auto i pojade do jakies nocnej apteki bo do rana daleko Rolling Eyes

No cholerstwo męczy...
i żartów nie ma.

Trzeba się będzie do dentysty wybrać kochana.

Ja póki co nie mam problemów. Ba... Dentystka na kontroli stwierdziła, że znów nic nie ma do roboty Laughing
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 4 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  rycerzu Pon Kwi 30, 2012 9:55 pm

czesc dziewczatka...
co slychowac?

rycerzu
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 4 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Wto Maj 01, 2012 1:11 am

No napisałam tyle i mi dupnęło... ehh

Zmęczona jestem.
Rano poszłam siać sama warzywka... I trochę przesadziłam chyba, bo tak się uparłam że skończę, że aż zasłabłam.. Dobrze że dziecko było w pobliżu.

Mama w pracy, sis od wczoraj przepadła i CHYBA już jest w pracy, drugi brat robi wszystko byle nie pracować... a tatuś.. tatuś zabalował wczoraj, do domu nie wrócił na noc... dopiero dzis kolega go przywiózł. Ubzdryngolony śpi.. ehh
A jak się zbudzi to jak ten niedźwiedź z piosenki - będzie zły...

Tylko świadomość, że dziś usłyszę czyjś ciepły głos trzyma mnie przy utwierdzeniu, że to wcale nie będzie taki zły dzień...

P. obiecał, że zadzwoni...
Może nie powinien tak często, bo potem różne takie mi się śnią w nocy hahaha Laughing
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 4 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  MarmoladA Wto Maj 01, 2012 1:12 am

rycerzu napisał:czesc dziewczatka...
co slychowac?

Cześć Rycerzu... z jakiego królestwa przygalopowałeś? Laughing
MarmoladA
MarmoladA

Liczba postów : 348
Join date : 20/04/2012
Age : 35

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 4 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Wto Maj 01, 2012 5:08 am

Ja dopiero teraz zauważyłam tu jakiegoś rycerza Shocked
Ja nie wierze w rycerzy,oni nie istnieją,hi

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 4 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  ptasiek Wto Maj 01, 2012 5:27 am

Ale pocisnelyscie dziewczyny... widze ze na odchudzanie zeszlo, wiec nie wnikam Razz
M, Ty juz chyba motylki w bruchu czujesz co? Zazdrosze Ci tego czasu Smile To jeszcze fajniej niz jak juz jestes z ta osoba... Czeka Cie jednak jeszcze ta najwieksza przyjemnosc Wink
Kora... masz racje z tymi rycerzami... To mit...
A ten przywedrowal tu ze stronki:
http://showup.tv/rycerzu
Jak ktos chce poczatowac to zapraszam Cool
ptasiek
ptasiek

Liczba postów : 86
Join date : 18/04/2012

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 4 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Wto Maj 01, 2012 5:39 am

ptasiek,
przytuliłbś mnie teraz -ząb mnie boli a dentysci zrobili sobie długi wekend Rolling Eyes
a tak wogóle to co u Ciebie?jakoś długo byłeś tu nieobecny Smile

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 4 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  ptasiek Wto Maj 01, 2012 7:11 am

a wiesz... rycerzuje sobie Smile
wlasnie zaozylem forum z jednym ziomkiem Smile

fajnie trafilem bo to mlody hiphopowiec, niedlugo wyda plyte... fajny ziomek..
to jego piosenka:


a to nasze forum:
showup-tv.nice-forum.com

zapraszam Smile


ptasiek
ptasiek

Liczba postów : 86
Join date : 18/04/2012

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 4 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Wto Maj 01, 2012 7:47 am

Fajna skórka tego forum Wink taka czerwona-ja chyba taka podalam w propozycjach skorek Smile

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 4 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Wto Maj 01, 2012 7:50 am

a ja nie moge się doczekać 8 rano Rolling Eyes o tej porze otwiera dentysta swoj gabinet niedaleko mojej pracy.Jeszcze nigdy nie czekalam tak niecierpliwie na poranek.Matko ja nie umiem się dotknąć kości rzuchwy-jestem po tabletce i mniej boli ale jeszcze dluga noc przede mną:p

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 4 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Wto Maj 01, 2012 8:18 am

a propos tego miejsca skąd sie przyplątał tutaj ten cały rycerzu-matko ja nawet jakbym miala braki tysiacletnie to nie chcialabym faceta z tamtego forum:)))))))))))))))

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 4 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  alicja Wto Maj 01, 2012 8:21 am

Dondi kochanie, spróbuj jak masz możliwość wziąć ketonal pomaga przynajmniej na 4h , sciskam cie kochana i współczuje
alicja
alicja

Liczba postów : 36
Join date : 22/04/2012

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 4 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Wto Maj 01, 2012 8:26 am

Użyłam ibuprom -2 tabletki naraz i patrze na zegar-odliczam czas do 8 rano Smile
Nie mam ketonalu-chyba pojade zaraz do apteki zeby kupic ten ketonal jak mowisz ze pomaga.
Dzieki Alicja Smile
To co mnie boli to nawet zębem nie można nazwac bo to resztki po zębie z korzeniem.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 4 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Wto Maj 01, 2012 8:27 am

Ja to juz taka jestem ze idę jak boli-zamiast pojść wczesniej zeby zrobic porządek do dentysty to ja czekam nie wiem na co..........

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 4 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Wto Maj 01, 2012 8:29 am

Jak sobie pomyśle ze jutro będą mi wyciągać ten korzeń to........... Rolling Eyes
Nie będę Was tu zanudzać moim problemem-jakoś dotrwam do rana Smile

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 4 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  alicja Wto Maj 01, 2012 8:37 am

kochana ketonalu to bez recepty nie dadza Sad a ibuprom pewnie niewiele pomaga
alicja
alicja

Liczba postów : 36
Join date : 22/04/2012

Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 4 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Go?? Wto Maj 01, 2012 8:48 am

Zadzwonie do mojej kolezanki czy ma ketonal.Jak ma to biorę auto i jadę po ten ketonal do niej.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

pogaduchy tych co spać nie mogą... - Page 4 Empty Re: pogaduchy tych co spać nie mogą...

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 23 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach